Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők miért ilyen mentalitással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért ilyen mentalitással állnak ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Sokszor tapasztaltam már úgy inditanak, ha rájuk irok, olyan mentalitással ami annak felelne meg, hogy= Mond mit akarsz, ha semmit húzz innen. az ismerkedés első szakasza arról szól hogy bizonygassam magam, hogy bizalma legyen. Mintha nekik nem lenne érdekük a dolog, mintha le is akarnák magukat beszélni. Miért nem lehet normálisan beszélgetésbe kezdeni?
2016. szept. 19. 09:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Aztán meg az van belőle, hogy a férfiak miért ilyen szexmániások :)
2016. szept. 19. 15:45
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Na én pont ezért szoktam megvárni mindig, mindenhol, hogy a nő kezdeményezzen. :) Utálom, amikor rá kell erőltetnem magam valakire, aki talán nem is kíváncsi rám.

Amúgy pont ezért nem szeretem a netes társkeresőket, túl kötöttek, és arröl szól, hogy most ott mindenkinek görcsösen ismerkednie kell. Valójában az a legtisztább ismerkedés, ami spontán jön a hétköznapok során, bármivel kapcsolatban. Amikor hosszú beszélgetések után jut csak eszedbe, hogy egész szimpatikus ez az ember, mi lenne ha..

2016. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

5# vagyok.


Sablonos: hol laksz, mi a hobbid, mit dolgozol / tanulsz?, milyen zenét szeretsz?


Ezekre sima választ fogsz kapni, egy vagy két szóval le is lehet zárni. Ha ugyanezeknél a kérdéseknél maradunk, akkor is fel lehet tenni kevésbé balf.sz módon pl:


Mit gondolsz, melyik az előnyösebb, vidéken vagy városban élni? Miért? (úgyis hozzá fogja tenni, hogy ő hol lakik, és ezért gondolja így vagy úgy)


Mi jót szoktál művelni, amikor épp nem kötelező napi tevékenységeidet végzed? (mar csak azért is értékelhető, hogy nem egy sablonos üres mondat, mégis ugyanazt jelenti). És tökmindegy mi a hobbija, kérdezd meg miért pont ez, honnan eredt, mi motiválja benne?


Karrierista típus vagy, vagy amolyan "éljünk meg valahogy/carpe diem" típus? Szintén kérdezd meg miért azt dolgozza amit, miért azt tanulja stb. Akkor is ha nem érdekel.


Voltál már olyan koncerten ahol véletlenül leöntöttek sörrel? Nem/igen? Velem múltkor egy rock koncerten pont előfordult, utána így mentem családi eseményre, képzelheted hogy neztek rám! Te nem szereted a rockot? De ugye nem justin bieber rajongó vagy, nyugtass meg!


Szóval mindent meg lehet kérdezni, de ne tő mondatokban, abszolút fantázia nélkül, mint valami űrlap... Ezekre senki nem vevő.


És ha minden igyekezeted ellenére nem érdeklődik a lány, sz.rd le, mert nem vevő rád. Ezeket is fel kéne ismerni időben...

2016. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mert férfiak tucatjai írnak rá valószínűleg, ezért magas az egója.


Ha csak nekem kell teperni, hogy valami legyen az ismerkedésből, akkor kuka a dolog. Rendben, kezdeményez a férfi, de ha nem kölcsönös az érdeklődés, akkor nincs miről beszélni. 25/F

2016. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!