Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kicsit sem fura az összkép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit sem fura az összkép, ha van egy szép nő, megszólitja az ember, akkor a "Takarodjá má a fszba mentalitással párosul?

Figyelt kérdés
És ma ez az elfogadott ? Ha egy szép nő van, akkor olyan érték rendet visel mint egy állat férfi a kocsmábol.. ez a én megmondom alpári lekezelő kioktató, gúnyolódó jobban tudom mentalitással ? Ez lenne ma a nőiesség fogalma ? Miért nem tünik fel senkinek, miért hódol be ennek a társadalom ?
2016. júl. 31. 22:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Te jó ég!

Sajnálom, hogy ilyen nőkkel akadtál össze, de nem mindenki ilyen. Én például soha életemben nem beszéltem így olyan emberrel, aki közeledni próbált hozzám. Még ha nem is az esetem, akkor is kulturáltan megmondtam neki, de nem bántottam meg.

Persze érthető ez, ha az illető nem akarja érteni a nemet, ember legyen a talpán, akinél sosem szakad el a cérna, de talán még akkor is túlzás.

2016. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%
Jellemző rájuk, a szép nőkre, ők megtehetik, hogy elküldjenek a f#szba, hiszen lépten-nyomon mindig leszólítja, vagy meg akarja őket fektetni valaki. Hagyni kell, hadd dugják őket double penetration módra a háromajtós szekrények a konditeremből, azok valók hozzájuk.
2016. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Miért, mit kéne? A pööcsödre ugrania?
2016. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Noren1989 ***** válasza:

Nem mind arany, ami fénylik, tartja a mondás.


Személy szerint még nem találkoztam ilyennel, de piszkos szájú cicababákkal igen.

26/F

2016. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos a legtöbb szép ember egy oltári nagy f@rok,picha,tisztelet a kivételnek,mert hozzászoknak,hogy mindent megkapnak az élettől,csak mert jobban néznek ki az átlagnál.Ezért arra se szorul rá a többség,hogy emberi stílusban viselkedjen.
2016. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Sunshinedoll ***** válasza:
63%
Ha férfi mondaná, akkor is olyan rosszul esne, hogy kiírsz róla egy kérdést?
2016. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
8%

Egyáltalán nem fura. Sajnos ilyenek a mai nők.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én sem mondanék ilyet soha. Szerencsére nem minden nő egyforma :)
2016. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
A külsőleg szép alma is lehet kukacos belül, bár szerencsére nem mindegyik jó külsejű ember bunkó. Ha már nők, én átlagosnak mondható külsejűek között is ismerek olyan flegmákat, bunkókat, lekezelő módon viselkedőket, hogy szemem-szám eláll a stílusuktól. Egyébként ez valahol intelligencia és neveltetés kérdése is, sok jó külsejű ember megszokja, hogy őt ajnározza mindenki, hogy ő bármit mondhat, bármit megtehet, neki úgyis elnézik, mert vonzó külsejű. Azt mondjuk végképp nem értem, ha nem akarnak ismerkedni, vagy nem az éppen próbálkozó az esetük, miért nem lehet mindezt normális módon közölni, miért törekszenek sokan a másik megalázására. Lehet, hogy mégiscsak van valami látens kisebbségi komplexusuk, (ön)gyűlöletük, amit így próbálnak levezetni/kivetíteni?
2016. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
De, nagyon fura. De most komolyan... Hány ilyen esettel találkoztál, hogy egyből ezt azonosítod a nőiességgel? És hol történtek ezek az esetek? Mert jelenleg az egész kérdés egy szar általánosítás, néhány hejesirásí hibával megtűzdelve.
2016. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!