Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly szakmát (pl. jogász,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly szakmát (pl. jogász, orvos, mérnök) tanuló vagy már végző nőként reális, hogy az ember nehezebben talál párt?

Figyelt kérdés
Nehezebben fogadják el a férfiak, vagy nem vonzó egy ilyen nő számukra?
2016. jún. 4. 11:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szamomra nem amiatt volt nehez art talalni,mert ilyen szakon tanulok, hanem mert nem vagyok csinos :) a masik problema meg az hogy a vizsgidoszak masfel honapja alatt velem semmit nem lehet csinalni mert becuppanok a tanulasba es barlanglako leszek :)
2016. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 cukilányka 0.0 ***** válasza:
9%

Papírzsepinek fognak használni, tapasztalat. Én közgazdaságra jelentkeztem, de már nem kellek nekik... mondjuk nekem vannak egyéb zűrjeim is sajnos. :/


20/L

2016. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, ha olyan szinten semmibe vesztek minket, hogy nem válaszoltok, ha valamit kérdezünk tőletek, akkor mit vártok?
2016. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Cukilanyka: amilyen megszolalasaid vannak itt az oldalon, nem hiszem, hogy azert nem kellesz nekik, mert kozgazdasagira jelentkeztel.
2016. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szerintem még könnyebben is, mert ez azt jelenti, hogy értelmes az illető.
2016. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én orvos vagyok, és igen, nehéz, de ennek nem feltétlenül a magas végzettség az oka. Nem tudom, hogy az akadály-e, mert nyilván azok, akiknek az, ők nem próbálkoztak. Barátok között van olyan fiú, aki nála alacsonyabb végzettségű nőt szeretne, ami főleg azt jelenti számukra, hogy nincs a nőnek egyéni ambíciója és felnéz rájuk. Más fiúk nagyon is menőnek tartják, ha a lány véleményük szerint okos, vannak tervei, esetleg még jól is keres. Ez is csak olyan dolog, mint bármi más, vkinek így, vkinek úgy tetszik.


Orvoslás a mai helyzetben nem a magas végzettség miatt kritikus, hanem mert legalábbis szakvizsgáig (diploma plusz öt év) rabszolga az ember, éjjel-nappal dolgozik, két vagy három állásban, plusz sok helyen szabadidejében kutatómunkát végez, és ami ezen felül van, akkor tanul és mindeközben még csak jól sem keres, és folyamatosan félhalott a fáradtságtól.


Nekem volt abból problémám, hogy mikor találkozzunk? Hm, nézem a naptáramat, jövő hét nem jó, utána seeeem, de a következő hétvégéhez mit szólsz? ...


Hálistennek már nincs ilyen bajom, mert a párom is ugyanennek a kutyának a kölyke, és toleráljuk egymás életét, ha hónapokig csak heti egy estére találkozunk, és akkor is legalább az egyikünk éjszakás volt, akkor ez van.


😊

2016. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Én jogot tanulok, szóval van rálátásom így azt itt tanuló lányokra, és a kapcsolataikra.

Megmondom őszintén attól függetlenül, hogy én jogot tanulok, nem szeretnék jogász lányt magam mellé, orvossal, mérnökkel semmi problémám nem lenne. Viszont két dudás nem fér meg egy csárdában, szerintem nem egészséges az, ha a párnak ugyanaz a szakmája. De ez nem feltétlenül a jogászokra igaz, orvos-orvos, mérnök-mérnök pár is ugyanez. Akár nyíltan, akár nem, menne a versengés, hogy ki a jobb szakember, és én ezt nagyon nem szeretném, arról nem beszélve, hogy mi lenne ha egyszer lenne ügyünk egymás ellen? :D

És most az egyetem, és maga amit látok: Ahová én járok, ott -főleg a szépek közül- a lányok döntő többsége önelégült, nagyképű, ami számomra nagyon taszító. Jó persze lehet azt mondani, hogy hát szép is, meg okos is, de akkor se az én világom a nagyképűsködés, meg a hencegés. A csaj ismerőseim közül, kb kettővel tudnám elképzelni a párkapcsolatot, de mind a ketten foglaltak :) Szóval összegezve, nálam egy jogász lány nem feltétlenül van nagy hátrányban, de nem örülnék neki, ha kiderülne, hogy jogász. 22/F

2016. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
7. Hsz-al teljesen egyetertek. Nem szeretnek meg az esti vacsoranal is a masnapi mutetekrol beszelni. Sokkal jobb, hogy mernok parom van, igy nincs versenges, mindenki a legjobb a szakmajaban a lakasban :)
2016. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
14%
A jogász mióta komoly szakma?
2016. jún. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Látatlanban meg mondom, hogy komolyabb, mint a tied :D
2016. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!