Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon elítélendő lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elítélendő lenne ha testi sérültként egy egészséges lánnyal jönnék össze?

Figyelt kérdés
sokszor szoktam olvasni a kommenteket ha beteg emberről vagy valami hasonlóról van szó. Általában elég durván leszólják azt akinek valami baja van. nagyjából úgy kezelik őket mint a melegeket vagy a nem Európaiakat. Ugye nagyon sokaknak nem tetszik ha mondjuk egy fehér lány összejön egy feketével. Ez fogyatékos és épp ember között is ugyanilyen rossz dolog?
2016. szept. 20. 20:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Ez hülye emberek gondolata. Aki egy értelmes ember nem szólja meg a másikat azért mert meleg, más bőrszìnű,fogyatékkal él.
2016. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Fel sem tettem volna ezt a kérdést.
2016. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Kényszerítetted?

Viszont szeret?


Akkor meg?! Úgy élj, hogy boldog legyél. Azt meg ne mások véleményére bízd, mert sokszor teljesen ellentmondásos. Ha szereted a lányt ő viszont szeret és elfogad, akkor én a helyedben nagyon örülnék, mert az ember még egészségesen is baromi nehezen találja meg a megfelelő párt a testi fogyaték meg még erősebb szűrő!

2016. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Neme lenne elítélendő. Ha làny is szeretné akkor semmi akadálya.

Megkérdezhetem milyen fogyatékosságod van? Privátban is írhatod ha gondolod.

2016. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A legböszmébb Feri ***** válasza:
Dehogyis, azt szedsz fel, akit akarsz.
2016. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Elítélendőnek nem elítélendő. Nem lenne jó, ha így gondolkodnának az emberek.
2016. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Vagy te pl eléítéled a fehér-fekete párokat? Csak mert tökre elfogadott dolog az is.. Jó persze, vannak kivételek, akik el fogják ítélni, de olyan mindenhol van.
2016. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.


Viszont nagyon alaposan válogasd meg, hogy kivel jössz össze. A barátomnak volt egy betegsége, ami miatt kerekesszékes volt egy időben. Az akkori barátnője kidobta, azzal az indokkal, hogy nem megy vele bulizni :D

Vannak ilyen emberek, akik bántják emiatt az embertársukat.... :(

A barátom azóta se tud tökéletesen járni, és lehet, hogy visszatér a betegsége. Én ennek teljes tudatában vele vagyok, és imádom, és ha akkor vele lettem volna, akkor az életet is kiszeretgettem volna belőle, ha kellett akkor azt mondtam volna, hogy így tökéletes és elfogadom, ha pedig épp arra lett volna szükség, akkor hajtom, hogy fejlessze magát.

Bár én alapból ilyen típus vagyok, szívesen segítek bárkinek.


Semmi baj nincs azzal, ha egy egészséges lánnyal összejössz, csak tényleg válogasd meg, kiben bízol meg, a mai világban kevesen törődnek igazán a társukkal, sokan hajlamosak a legapróbb probléma miatt elhagyni.


Egyébként megkérdezhetem, hogy milyen "fogyatékosságod" van?

2016. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 limonádé.99 válasza:
100%
A szerelem számomra a legszebb ajándék az életben, ha ezt érzed és azt hogy viszont szeretnek akkor teljesen irreleváns hogy ki mit mond.
2016. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!