Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire egyforma, sablon ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egyforma, sablon ez minden nőnél, hogy alacsonyabb férfivel nem jönne össze?

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Ismerek egy nőt, aki összejött nála nem is kicsit alacsonyabb férfival, csak ott meg a nő magas.
2016. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

Párom 173 centi, elméletben alacsonynak számít.

Én meg 159 centi vagyok.

Számomra tökéletes.


A lényeg, hogy tőlem ne legyen alacsonyabb!

2016. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2. Pontosan ez a kérdés, hogy a nőtől alacsonyabb férfival....ez mennyire sablon dolog a nőknél.....
2016. szept. 20. 20:43
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem alap. Mármint a férfi ne legyem már kisebb egy nőnél. Bevallom kissé meg vagyok lőve mert 183/65 vagyok, de azon hál isten lehet dolgozni :)
2016. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Költőnő? ***** válasza:
A kedvesem alacsonyabb nálam, pedig én is csak 167 vagyok.
2016. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%
nagyon én 5 év alatt nem nagyon találkoztam olyannal akinek be jott volna max a kis gyerekes anyukáknál nem volt gond... hogy érezd a kettős mércét 21 éves egyetemista csaj kerti torpe 31 éves 2 gyerekes anyuka apa nélkul ciki kis mano....
2016. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
cuki kis mano
2016. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Előfordul,hogy össezjön, láttam olyan párt,ahol a nő fél vagy talán egy fejjel magasabb volt a férfinál. Nincs ebben semmi, pl. a pókoknál is nagyobb a nőstény, aztán sokszor fel is falják a hímet (fekete özvegy). :)
2016. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én eleve alacsony nő vagyok, alig lettem magasabb felnőtt koromra 150cm-nél. Nem lenne fura, ha a párom még ennél is alacsonyabb lenne? Mellesleg egy magas férfi mellett jobban kihúzom magam, míg egy alacsony mellett meg görnyedtebben állok. Ezt megfigyeltem magamon. Egyszerűen még törpébbnek érzem magam egy alacsony férfi mellett.
2016. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Én személy szerint nem jönnék össze nálam alacsonyabbal, de találkoztam már ilyen párokkal.
2016. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!