Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire egyforma, sablon ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egyforma, sablon ez minden nőnél, hogy alacsonyabb férfivel nem jönne össze?

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 20:38
1 2
 11/16 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát, míg nem jött a párom addig én is azt hittem, hogy a férfi 185 cm-nél kezdődik (ilyen magas a legkisebb férfi a családunkban), de a párom ennél jóval kisebb. Igazából nálam is egy leheletnyivel alacsonyabb. De érdekes módon nála valahogy ez nem zavart. Olyan természetes, hogy ekkora, és nem érzem vele magam kellemetlenül.


Szóval szerintem ha az ember beleszeret valakibe, akkor ott a centik jelentik a legkevesebbet.

2016. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Előzővel értek egyet. Elméletben nekem is kicsit nehézkes elképzelnem, hogy 160 centinél (ekkora vagyok) alacsonyabb pasival járjak, de biztos vagyok benne, hogy pont nem érdekelne az egész, ha szeretném.
2016. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hollywoodban ebből még divatot is csinálnak:


[link]


[link]

2016. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10-ből kb 8 nőre igaz, hogy nem ismerkedik tőle alacsonyabb férfival
2016. szept. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én 165 vagyok, az ismerőseim között egészen a legkisebbek között. Élvezem azt hogy pici vagyok és nekem odalenne ez az élmény ha kisebb lenne a párom. Pontozzatok le nyugodtan de nekem kell, hogy picit magasabb legyen nálam egy férfi. 21/L
2016. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Előfordulhat pl

Nagyon magas a lány +180cm

Érdek fűződik hozzá (anyagi, kell egy apa, vagy egy balek.

Vagy nagyon népszerű a srác, mindene 10/10 kivéve a magassága és ettől függetlenül ömlenek rá a csajok.

2016. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!