Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem jön össze velem egy...

Miért nem jön össze velem egy lány sem, ennyire reménytelen a helyzet?

Figyelt kérdés
Huszonhat évem alatt csak egy egyéjszakás kalandom volt meg pár randi amiért nem kellett fizetni, amúgy prostituáltakhoz kellett járnom, mivel sehogy se tudtam összejönni senkivel, pedig nincsenek nagy igényeim. A tipikus bomba nők nem jönnek be. Nem vagyok egy Brad Pitt de azért olyan szörnyen sem nézek ki, hogy ne lehessen velem összejönni, vagy ezek szerint rosszul látom magam és tényleg felülértékelem magam. Csak várok, várok de hiába, az évek múlnak és nem történik semmi.

2015. márc. 13. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Prostikhoz jársz, és még csodálkozol, hogy rendes nők nem vesznek komolyan.... Pfffffffff.......
2015. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eléggé reménytelen a helyzet. Én alacsony vagyok és ocsmány, szóval soha az életben nem tudhatom meg, milyen randizni egy lánnyal, mert mindegyik elutasít. Pedig már 28 vagyok.
2015. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
58%

Mert ronda vagy.Mint én.Bár nekem még egy randi vagy kaland sem jött össze 21 év alatt.Annyira nem nehéz levonni a helyes következtetést.A párkapcsolatok alapja a testi vonzalom.Legtöbb esetben.Ha néznél ki valahogy,összefutottál volna olyan lánnyal,aki csak a külsőd miatt járt volna veled.

Felesleges találgatni,rájöttem.

EZ most olyan,hogy miért kapok matekból mindig 1est?Mert keveset tanulok?Mert túl jól nézek ki?Mert k**csög a tanár?Nem,mert hülye vagyok.

Miért nem jön össze velem egy lány sem?Mert keveset próbálkozok?Mert túl jó vagyok matekból?Mert k**csög minden nő?Nem,mert ocsmány vagyok.

2015. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Pontozz le!!!

Mivan ha azért nem jön veled össze senki mert a személyiséged nem tetszik nekik. Az meg hogy prostikhoz jársz...az elsőnek igaza van. A külsőddel valószínüleg nincs olyan nagy baj mert azt írtad randiztál már.

Akkor csak a személyiség az ami miatt nem folytatódott egy kapcsolatod sem.

2015. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy magasra helyezted a mércét, (bár ezt kétlem a prostik miatt),vagy nem tudsz kommunikálni velük.
2015. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi h nem egészen a kérdésre válaszolok. De az nagy hülyeség ha valakinek a prostizós multja miatt nem jön össze egy komolyabb kapcsolata egy normális lánnyal. Tudnék élő példát is rá.
2015. márc. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lehet igaz, hogy a személyiségemmel van baj, mivel kerülöm az embereket, nem akarok a terhükre lenni. Sokszor utasítottak vissza, vagy néztek le. Haverjaim sincsenek, nem csak barátnőm nincs.


Amúgy visszatérve a matek azért lesz egyes mert nem gyakorolsz, azt gyakorolni kell.

2015. márc. 14. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!