Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak a ti barátnőtöknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak a ti barátnőtöknek, feleségeteknek előttetek mennyi kapcsolata volt? Ha sok nem zavart?

Figyelt kérdés
Írjatok kort is meg a kapcsolat milyenségét(házasság,komoly kapcsolat,szex kapcsolat,egyéjszakás). Ha ismerőssel együtt volt,hogy kezelitek? Vagy ha több partnere volt mint nektek azt,hogy kezelitek?
2016. szept. 21. 08:41
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
69%
Több partnerem volt, mint a férjemnek. Neki 3 volt, nekem 14. Soha nem érdekelte. Kb.egyszer beszéltünk róla, és ennyi. Az egyik exem lassan tíz éve az egyik legjobb barátom, tudja, de ez sem érdekelte, sőt, ő is nagyon kedveli, havonta többször csinálunk közös programot. Nem kell kezelnie semmit sem. Sosem voltak emiatt lelki problémái, nem kérdőjelezi meg a saját férfiasságát azért, mert nekem mozgalmasabb múltam volt, mint neki. Büszke a testére, büszke a teljesítményére és pontosan tudja, hogy lelkileg milyen erős kapcsolat van közöttünk. Nem fél attól, hogy ebbe bárki bele tud kontárkodni :) és igaza is van. Mi nem szoktunk féltékenykedni, talán mert nem vagyunk bizonytalanok. N32
2016. szept. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, hogy mennyi volt a barátnőimnek, soha nem kérdeztem. Az egyiknek tudom, hogy valószínűleg sok, egyéjszakások is akadtak valószínűleg.

Egyszerűen nem érdekelt ez a kérdés, szóval kezelni se nagyon kellett.


29

2016. szept. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
35%

Az én páromat nem érdekli. Nekem is volt sok, neki is volt sok. Mindegyik más volt, más miatt működött, vagy nem működött. Szerintem az a lényeg, hogy az aktuális kapcsolat milyen.


Volt olyan pasim, aki féltékeny volt az exemre - életem második pasija volt -, sajnos a problémájával nem tudtam mit kezdeni. Idegrohamot kapott, ha az eszébe jutott, hogy mi együtt a másik pasival korábban szexeltünk. A múltat viszont nem tudtam megváltoztatni, csak nyeltem, sírtam, rettegtem az újabb hisztitől.


Szerencsére vége lett. A tanulság pedig az, hogy az olyan pasit, akit a múltad zavar, vagy bármi jelét adja ennek, rövid úton lapátra kell tenni. Az ilyenek kivétel nélkül nyomorult beteg barmok, akik csak mérgezik az életedet, és pszichiátriai kezelésre szorulnának. Egy olyan kapcsolatnak, amit képes elrontani a múlt, úgysincs jövője. Aki direkt mérgezi a kapcsolatot azzal, hogy a megváltoztathatatlan múltat felhánytorgatja, annak nem kell esélyt adni, fölösleges. Nem lesz esélye a kapcsolatnak soha. Az ilyen dögöljön meg egyesül a rögeszméivel meg az ideáival a tökéletes Szűz Máriáról. Emberi lény úgysem lesz elég jó neki.


41/N

2016. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
88%

1 volt neki. Vidéki, falusi kislány volt aki a nagyvárosba jött középiskolába. Ráadásul gondolhatod hogy eléggé törődő, kedves, gondoskodó típusú, ha óvónő szakra ment tovább főiskolára anno.

Tényleg az jut eszembe róla, hogy olyan lehet mint amilyenek a legtöbbünk nagymamái (voltak).


A szülei is szerencsére normálisak és nem lett belőle olyan, aki sok férfival összefeküdt. Ez családalapításnál azért nem utolsó szempont.


31/F, 24/L (három éve vagyunk együtt, egy éve házasok, gyerek most jön)

2016. szept. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
71%

Miben befolyásolja a családalapítási terveidet az, hogy előtted hány férfival feküdt le a nő? Mitől előny ez?


Erősen kétlem, hogy ez erény. Talán száz éve még úgy gondolták, de tévedés. A legtöbb 1-2 férfival együtt volt ismerősöm élete legnagyobb hibáját követte el, amikor hozzáment ahhoz, akivel most együtt van. Mindegyik kivétel nélkül alulértékelte saját magát és olyan elnyomó és sokszor megalázó kapcsolatban él, aminél százszor jobbat érdemelne. Csak épp nincs tisztában azzal, hogy lehet jobban is élni, lehet többet is kapni, megbecsülésből, szórakozásból, szexből. Beérik ennyivel, azt hiszik, boldogok és leélik az életüket úgy, ahogy. Kár értük, őszintén így gondolom.

2016. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
84%
Általánosságba, ha volt neki egy, kettő, néhány az oké, de ha ilyen 10 körüli vagy feletti számról van szó akkor tárgytalan a csaj számomra. Az én nőkről alkotott értékrendembe nem fér bele egy olyan akin ennyien átmentek. A legnagyobb vicc elvenni egy ilyet. Megy az oltár elé fehér ruhában, jelképezve az érintettlenségét, tisztaságát stb.
2016. szept. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
26%

#1


Fél év után ez így még kicsit merész...

2016. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Hát én is a 6-osnak az álláspontján vagyok de a nagy többség szerint ez a gondolkodás régimódi...Nekem se tetszik ha olyan sokan végigmennek 1 lányon.Ok,hogy keresi az igazit,de azért legyen már annyi ítélőképessége,hogy azért megválogatja a hozzá illőt akivel összefekszik ismerje már meg előtte rendesen. Az undorítónak tartom,ha kevés ismeretség után már odaadja magát a másiknak.Azt meg butának tartom aki nem tudja kiszűrni,hogy ki az akinek csak szexre kell.
2016. szept. 21. 10:26
 9/49 anonim ***** válasza:
19%
1.vagyok: milyen fél év? Akarod mondani hat év és két gyerek után...?
2016. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
54%

5:

De a férfiak, akikkel ezek a nők vannak (akiket te leírtál) azok köszönik és jól megvannak, nem?


"Miben befolyásolja a családalapítási terveidet az, hogy előtted hány férfival feküdt le a nő? Mitől előny ez?"

Abban, hogy a legtöbb ember hazudik (önmagának is), amikor azt mondja hogy "Hát én kiéltem magam, most már csak veled leszek". Aki egyszer belekezd a fiatal korában az össze-vissza kefelésbe, azoknak a döntő többsége később sem fogja abbahagyni ezt család vagy gyerekek miatt.

Még ha nem is egyből lesz megcsalós, de 5-10 éves távlatokban majd simábban

2016. szept. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!