Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs kedvem tovább élni társ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedvem tovább élni társ és szeretet nélkül. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy én csinálok-e rosszul valamit vagy én választok rosszul, de nem igazán kelek a férfiaknak. Még soha nem értem azt el hogy egy férfi igazán érdeklődjön felőlem. Csak amikor épp eszükbe jutottam, akkor voltam jó nekik, de hogy én mit szeretnék az nem lényeges. Még soha nem volt belém senki sem szerelmes. Tudom hogy a szeretetet nem lehet kierőszakolni. Önbizalmam nincs, de nincs is mire. Depressziós vagyok, mindig elkap, szinte mindennap a sírás is. Sokszor érzem azt hogy nincs kedvem élni. L/25
2016. szept. 22. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Nálam is ugyanez a helyzet :(
2016. szept. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Pont az ilyen lányok azok, akik még csak vissza sem írnak...
2016. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia.


Mivel, foglalkozol. mit tanultál, milyen témák érdekelnek, milyen területen dolgozol.


Kicsit árulj el többet magadról :).

2016. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha több mindent tudunk talán többet tudunk segíteni.
2016. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Ezt a kérdést mintha én írtam volna ki...
2016. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
ilyen rinya után nem is csodálkozom, hogy senki nem érdeklődik feléd.
2016. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Én ugyanígy érzek férfiként. 21F
2016. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Add lejjebb az elvárásaidat, ne csak a tökéletes külsejű férfiakat vedd észre, és rögtön lesz párod!
2016. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Észre kéne venni a kevésbé fullos pasikat is.
2016. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Persze utolsó, mert az átlagos vagy csúnya férfiak még véletlenül sem verik át a nőket, csak a helyesek.
2016. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!