Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet átlagos barátnőm ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet átlagos barátnőm ilyen tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, szüleimmel élek 97500 ft a nettó jövedelmem.

171 cm vagyok, félénk visszahúzódó, kicsit határozatlan.

Viszont nagyon tudok szeretni, őszinte, hűséges vagyok.


2016. szept. 22. 10:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
Az én munkahelyemen az átlagkereset nettó 80 ezer ft. éa Kormányhivatal. Mindenki ennyit visz haza. Ez van.
2016. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%
Mi a fene? Klónoztak engem a tudtom nélkül? :) Ez mind tökéletesen igaz rám is. Vagyis van 2 cm és néhány ezer ft különbség, a többi meg pontosan ugyanaz. Félelmetes. És még az is egyezik, hogy úgy látom neked sincs sikered a lányoknál, nekem se. Mondjuk volt már barátnőm, de csak 2 és rövid ideig, még nem volt olyan akivel összeillettem volna és működött volna.
2016. szept. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%

"Párkapcsolat keresésnél soha nem a jövedelmet nézem, ha nem a másik személyisége, tulajdonságai érdekelnek."

Nem szakadt le a plafon, amikor ezt írtad?

2016. szept. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem 300 a jövedelmem és albérletben lakom társbérlőként, ha magamba akarnák bérelni egy lakást akkor az itt sokkal többe kerülne (így 48000 fizetek egy szobáért plusz rezsi a tejes lakás 125000. A kisebb garzonok 68000-nál kezdődnek és kb. 92000 egy olyan garzon ami hasonló méretű háló részel rendelkezik mint a jelenlegi szobám. Úgy, hogy jobb ha saját lakás hitelemhez gyűjtök kezdő tőkét. ). Rengetegen laknak így az ár miatt.

De nem a fizu a gond szerintem mert így sincs barátnőm.


Átlagos barátnőd szerintem lehet, de a te szintedről vagy mélyebbről és valószínű, hogy a szüleitekkel fogtok élni. Ami nem lesz valami jó.


(Ajánlom nézz utána, milyen cégek alkalmaznak anélkül embereket, hogy diplomád legyen. Van sok szoftver cég. például aki csak a tehetséget / képességet nézni és nem feltétel a diploma... ha összejön elvégezheted levelezőn. Tesztelés programozás vagy biztosítás vagy még sok más dolog nézz utána ha jobb életet akarsz, netten rengeted ingyen anyag van ahonnan tanulni lehet. Ha összejön egy diploma nélküli jó állás simán összehozol 200-300k-t ).



Még előfordulhat az, hogy egy diplomás csajjal jössz össze. Rengeted olyat láttam már, hogy a férfi alig keresi meg a 100000-at míg mellette a tanult nő 30000 felett van.

Persze engem általában bosszantani, szokott az ilyen mert elvégre én még annyival sem jelentek egy start pozíciót, ha egy normális életet tudnék biztosítani. (Na jó volt vagy kettő, aki szerintem csak azért nyomult de azokat én ráztam le, mert látszott rajta, hogy nem én kellek, hanem csak az ingyen élet. )

2016. szept. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
31%
Persze a sok kis gyökér lepontozta a válaszomat. De akkor is ugyanaz a véleményem, hogy hiába keres valaki sokat, hogy ha közben meg egy bunkó, mit az itt válaszoló férfiak többsége.
2016. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15 attól hogy valaki itt bunkón válaszol, még nem biztos hogy tényleg bunkó. A névtelenség leple alatt olykor nagyon nehéz nem bunkón válaszolni egy-egy ostoba megnyilvánulásra.
2016. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Mi volt abba ostoba megnyilvánulás, amit írtam? Persze véded a lekezelő, hímsoviniszta férfitársaidat.
2016. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok, bunkó jól keresek mégsem könnyű az ismerkedés.
2016. szept. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#17 általánosságban értettem, azt sem tudom hogy melyik válaszra írtad. :)
2016. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

lerí rólad a kétségbeesés.

az nem szeretet ,amire te azt mondod. az kapaszkodás. a nőtől teszed függővé magadat. aki őszinte, az őszinte magához is. és aki őszinte magához, a tisztán látja saját magát. előnyöket,hátrányokat.

na te nem vagy képben magaddal, nem vagy őszinte magadhoz, így máshoz sem. meg ez a lenézése a barátnődnek,hogy átlagos... nekem minden barátnőm különleges volt a számomra. kiábrándító vagy.

2016. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!