Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden hiányzik az életemből,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hiányzik az életemből, ami egy normális emberében megvan. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egészséges, nincsenek barátaim, nincs párom, sosem szerettek, mindig kiközösítettek (külsőm miatt), rendkívül szarul nézek ki (és nem csak testalkat, a pofán nem lehet változtatni), nincsenek életcéljaim, nincs jövőképem, pénzem és úgy kábé életem sem. Tulajdonképpen túlélem a napokat. De minek... Ugye, hogy az ilyen embereken már semmi sem segít, csak a Hóhér?


Ja, és a legnagyobb nehezítés: p*cs nőtt alattam. Kár volt.


2016. szept. 22. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Add el a vesédet.
2016. szept. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egészséges, így nem kellene senkinek.
2016. szept. 22. 23:00
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha ezt egy Nick Vujicichez hasonló ember mondaná megérteném. Na az tényleg probléma. Inkább legyen az a célod, hogy rájöjj, hogy hozd ki magadból a maximumot az önsajnálat helyett. Hidd el mindenkinek vannak problémái és mindenkinek a sajátja a legnehezebb. Egészen addig amig más bőrébe nem bújna, mert kiderül hogy annak másképp más a rossz....
2016. szept. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

nekem is az a csavo jutott eszembe


meg ez, bar igaz, hogy ez no [link]


szoval szerintem neked nem is olyan $zar...

2016. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#5-ös, a maga módján Lizzie Velásquez betegségének is van "előnye". Jó nyilván nem igazi előny, de ő is jó dolognak tartja, hogy akármennyit ehet, nem képes súlyt felszedni.
2016. szept. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5, az a helyzet, hogy semmivel nem nézek ki jobban nálam. Hasonló állapotban vagyok, csak nem zsírszövet hiányzik, hanem más, létfontosságú elem. Kezem-lábam ugyan megvan, de olyan béna is vagyok mellé, mint egy 1 éves gyerek.
2016. szept. 22. 23:15
 7/13 A kérdező kommentje:
*nála
2016. szept. 22. 23:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Eközben Afrikában 20 gyermek hal éhen, Szíriában lemetszenek emberi fejeket...Dél-Amerikában drogbárók puffantanak halálra egy rossz helyen álldogáló embert.
2016. szept. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na, ne mondja senki, hogy nem szarja le, mi van az etióp, meg kettőshalompusztai árva kismacskákkal, mikor az élete összeomlik mindenestől, vagy már eleve szar volt...
2016. szept. 22. 23:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj le. Mi az a létfontosságó szerv ami hiányzik? Azon kivűl van más betegséged? :)
2016. szept. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!