Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem vagyok normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem vagyok normális, ha így vagyok a társkereséssel?

Figyelt kérdés
20-on éves férfi vagyok, sok lánynak bejövök, jól nézek ki, anyagilag jó körülmények közé születtem stb., tehát elvileg az itteni egysíkú berögződések alapján könnyű lenne párt találnom. Na de én olyan típus vagyok, hogy csak szerelemből vagyok hajlandó komolyabban összejönni valakivel, eddig 3 ilyen lány volt, pechemre egyiknek sem kellettem. Rengeteg más lánnyal összejöhettem volna, most is van jó pár, akiket le sem tudok vakarni, de egyszerűen nem érdekelnek. Most is azon a lányon jár az eszem, akibe szerelmes vagyok, aki még nyáron elutasított engem. Egyik haverom szerint nem vagyok normális.
2016. szept. 23. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Mai szóval, Nem vagy normális hogy Nő után futsz.. nem ér annyit, csak ezt akarta mondani
2016. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Azt leszámítva, hogy fordítva ülsz a lovon, minden rendben.


Neked az kell, aki elutasít téged, akit nem kaphatsz meg. Illetve annál kezdeményezel, akibe beleestél, és nem abba esel bele, akivel épp jársz.


A normális pasik ezt úgy csinálják, hogy a helyes, aranyos lányoknál kezdeményeznek, randizgatnak, járnak, és jól beleszeretnek egymásba. És mindenki boldog!


Ha te először beleesel egy elérhetetlen lányba, aztán bepróbálkozol, aztán meg epekedsz utána, akkor az úgy totál zsákutca. És független attól, hogy nézel ki, vagy mennyi pénzed van.

2016. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Nekem egyszerűen nincs kedvem olyannál kezdeményezni, aki iránt nem érzek semmit. Nem tehetek róla, ilyen vagyok. "Majd szépen beleszeretek" mi? Ja persze! Ez nem így működik...
2016. szept. 23. 15:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten hasonló a helyzetünk, de én nem futok senki után. Tudom, nehéz elhinni, hogy még mennyire sok hasonló, és egy, jobb lány is létezik, de hidd el nekem, hogy így van. Csak meg kell őket találnod. Hajrá! 21/L
2016. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is pont úgy állok a dolgokhoz, mint te, csak én még rosszul is nézek ki és amúgy sem kellek a nőknek. Nem számít normális dolognak egyébként. Örülj, hogy legalább van választásod.
2016. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tök normális vagy, meg nem túl szerencsés.

De a szerencse meg forgandó.

Mi a fenének olyannal együtt lenni, aki nem vonz, nem érdekel, nincs benne semmi érdekes?

2016. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem csodálom amiket leírtál...először kezdj magaddal valamit. Aztán az életed során megismered azt akinek kölcsönösen szimpatikusak vagytok.

Ambíció, egzisztencia, céltudatosság. Ezek vonzák szerintem a nőket.

26/f

2016. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!