Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy rettegek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy rettegek a személyes találkozásoktól fiúkkal?

Figyelt kérdés

Facebookon szoktam ismerkedni, mivel ott keresnek leginkább. Az előző kapcsolatomat nagyon nehezem zártam le, mivel még mindig nem felejtettem el az exem. Ennek ellenére igyekszem ismerkedni, beszélgetek egy csomót fiúkkal fb-n, mindig azt mondják hogy jó fej vagyok meg szép, csinos. Aztán mikor eljön x idő után a személyes tali egyszerűen csak közlik hogy: bocs, de nem! Vagy ami még rosszabb szó nélkül lelépnek.

2-3x jártam így és rettegek hogy a következő alkalomnál is ez lesz, nem a csalódástól félek, hanem attól hogy megint eldob valaki, mint egy rongyot. Nem kell részleteznem mennyire rossz érzés, hogy beleélem magam, hogy "ő lesz a pasim" aztán meg leráz. Mit tegyek hogy erősebb legyek szerintetek? 20L


2016. szept. 14. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne élld bele magad, hogy ő lesz a pasid. Én már megtanultam ezt, csak a nőkkel szemben.
2016. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg más vagy élőben mint a facebook idealizált világában.


Ismerkedj inkább offline és akkor elejétől fogva az vagy aki és olyan pasikkal fogsz összejönni akik ilyennek szeretnek és fogadnak el.

2016. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 dolgot kéne rendbe tenned magadban:

Az első, hogy ne ítéld el a jövőt a múlt alapján.

A második pedig, hogy ne bánkódj olyan miatt, akinek nem voltál elég jó.

Ha ezt a kettőt sikerül elintézned magadban, utána sokkal felszabadultabb és örömtelibb életed lesz.

2016. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy gyűjtesz egy kis önbizalmat, és nem félsz betegesen attól ami még nem történt meg. Leginkább le kellene zárnod azt ami történt veled, és nem hagyni, hogy beárnyékolják a múltbéli sérelmeid a jelenben történő ismerkedéseid/leendő kapcsolataid.


Az utóbbi időben ahogy mertem közel engedni magamhoz embereket jelentősen megnőtt a csalódásaim száma, de egy idő után úgyis elmúlik, túlteszem magam rajta, és már nem fog fájni. Ezt csak azért írtam le, hogy neked is ezt kellene tenned. Hidd el, hogy számos csalódás fog még érni az életben téged is, de nem fogsz belehalni, el fog múlni. Meg ugye ha nem próbálkozol és félsz a meg nem történt rossztól akkor ezzel kizárod azt a lehetőséget, hogy esetleg jó legyen, és boldog lehess.

2016. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos csúnyácska vagy, ha ilyen tapasztalataid vannak. Próbálkozz külsőre egy fokkal kevésbé vonzó srácokkal, mint amilyenekkel eddig tetted.
2016. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó, most megnőtt az önbizalmam xdd olyan fiúkkal talizok akik tetszenek
2016. szept. 14. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:

6:

Azt elhiszem.


De a férfiak nem csak olyanokkal taliznak, akik tetszenek nekik. Bevallom nekem is volt olyan időszakom, amikor olyan lányokkal találkoztam főleg, akikkel úgy voltam, hogy "még éppen feláll rá". Főleg 18-22 éves koromban így visszanézve.


Ha egy srác azt látja, hogy tartósan nem jön neki össze a neki tetsző kinézetű lányokkal, akkor a legtöbb ilyen srác lejjebb adja az igényeit olyanra, amire még azt mondja hogy okés.

Aztán lehet hogy amikor személyesen meglátja, akkor egy randi után mégis inkább úgy dönt, hogy ilyen mélyre azért nem ereszkedik önmagához és az elvárásaihoz képest. Mondom, velem is volt ilyen

2016. szept. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is mindig beleélem magam férfiként, mint ahogy te írtad.

Nem szabad!

Az utóbbi időben kezdem már úgy felfogni az ismerkedést, hogy majd akkor jön össze a dolog, ha 100% ban passzolunk! Ő is akar majd engem, és én is őt. Ha nincs meg a 100% akkor meg ugye nem lesz semmi. 99% ossal meg amúgy sem akarnék semmit. Így kell felfogni, próbáld meg.

2016. szept. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!