Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám elfelejteni így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni így szerelmemet szakítás után? Normális ez így?

Figyelt kérdés

Kapcsolatomat megszakítottam mert nem egyeztünk sok mindenen.Ennek ellenére nagyon szeretem őt.

Ezért sem tudnék kialakítani másik kapcsolatot,de azért sem mert nagyon nehéz iskolába járok és egyéb kötelezettségeim is vannak.Nem fér most bele az életembe egy kapcsolat,főleg egy együtt élős.

Így látom helyesnek,majd ha kevesebb lesz rajtam a teher akkor természetesen szeretnék valakit.

Mégis felmerül bennem lelkileg nem káros-e a társnélküliség.Van családom,nem vagyok egyedül.De az más.

Sokan azt is mondták hogy egy új szerelem feledteti velük volt párjuk hiányát.

Nekem ez nem lesz mostanában mert nem akarom,akkor volt páromat sem fogom elfelejteni és mindig így hiányozni fog?


2016. szept. 20. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy hat éves kapcsolatom szakitottam mert nekem már nem müködött,és közben megismerkedtem valakivel aki nagyon megtetszett,és belészerettem azóta is vele vagyok már öt éve de 2 év kellett hogy az elöző páromat elfeletsem közben már kaocsolatban voltam a jelenlegivel.Szóval idő kell a felejtéshez meg hogy a fájdalom is enyhűljön.
2016. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok ,még annyit akartam irni,szóval ha te még szereted a volt párod kicsit nehezebb lesz a felejtés én amikor szakitottam már nem voltam szerelmes belé,de attól ugyan úgy szenvedtem.
2016. szept. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor minek szakítottatok? Nem értem az ilyen embereket, ezért van ennyi szingli.
2016. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mint írtam azért szakítottam vele mert sok mindenen nem egyeztünk,másképp gondoltunk számomra fontos dolgokat,ezért sok volt a vita.Az pedig rossz.Főleg hogy utána jött a sértődés is részéről.

A másik,annyira nincs időm hogy rendszeresen találkozgassak vele mert akkor nem tudnék tanulni és nem tudnám teljesíteni egyéb családi kötelezettségeimet.

Igazából választanom kellett.

Ettől még szerethetem őt,ezért is gondolom ha lazulnak a dolgaim akkor sem fogok tudni mást szeretni.

És félek lelkileg így mi lesz velem.

2016. szept. 20. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudnád elfelejteni, hogy a nagyon nehéz iskolában még többet tanulsz és az egyéb kötelezettségeid mellé további egyéb kötelezettségeket veszel fel. Hol vannak a barátok? Az idő múlásával elfogod felejteni.
2016. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban vannak veszekedések. Meg kell tudni beszélni. Ha szereted akkor idióta vagy, hogy szakítottál, de szerintem te már nem érzel úgy iránta, ahogyan kellene, különben még mindig vele lennél. Az meg, hogy nincs időd vele találkozni, csak kifogás. Mindenkinek arra van ideje, amilyen szeretné, hogy legyen, ami/aki neki fontos. Amúgy sem kell minden nap találkozni.
2016. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*Mindenkinek arra van ideje, amire szeretné, hogy legyen, ami/aki neki fontos.
2016. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk van egy családban öröklődő mondás, amit a nagyszüleimtől hallottam mindig: Ahhoz hogy a megtört szív újra ép legyen és a következő kapcsolat jól sikerüljön legalább az együtttöltött idő felének el kell telnie, néha némi változtatással de az alap koncepció mindig ugyan az, az az egészséges (persze hosszabb kapcsolatoknál tudom, hogy nem igazán kivitelezhető), hogyha a szakítás után legalább fele annyi ideig vagy szingli, mint amennyit jártatok. Nem tudom, hogy mennyire igaz (főleg, mert a nagyszüleink idejében még nem volt válás, meg elég korán házasodtak azt hiszem), de ha fent maradt ennyi ideig, csak van benne valami.


Bocsi, kicsit elkalandoztam, csak azt akartam mondani, hogy fel a fejjel, egy idő után jobb lesz és ne érezd magad rosszul azért mert épp nincs párod, vannak családi bölcsességek amik szerint kifejezetten egészséges.

2016. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!