Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok az udvarlóm, külsőm igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok az udvarlóm, külsőm igen felkelti a férfiak érdeklődését, de nagy a problémám?

Figyelt kérdés

Szóval kicsit sejtelmes a kérdésem, de nem írhattam ki teljesen, amit kiszeretnék fejezni. Tulajdonképpen arról van szó, hogy nagyon vágyom egy kapcsolatra, az ismerkedésre, egy férfira. Jó adottságaim vannak, azt hiszem a külsőm rendben, a belsőm sem rossz. azonban nehezen tudok ismerkedni potenciális jelöltekkel meg főképp, ugyanis komoly önértékelési problémáim vannak. Leírtam, hogy nagyjából rendben vagyok külsőleg, belsőleg...de lehet mégsem. Igazából ennek ellenére kisebbségi komplexusaim vannak. Próbálom rendbe tenni az életem, de nem könnyű. Egy dolog kifejezetten fusztrál, mégpedig, hogy férfiak terén igen tapasztalatlan vagyok felnőtt nő létemre. Nagyon szégyellem, talán alaptalanul, talán nem...már magam sem tudom, hogy ez mennyire szégyellnivaló.


Tudom, hogy sok az ehhez hasonló kérdés, de mégis megkérdezném, hogy mit gondolsz? Tanácsokat is szívesen fogadok férfiaktól, nőktől egyaránt!


23/N


2016. szept. 23. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy az egészet, hogy mondjuk egy randin megiszol egy kávét egy férfival, aki szimpatikus neked és beszélgettek egy jót. Ne stresszelj rá a dologra, kezeld lazábban a dolgokat, viszont figyelj oda nagyon, hiszen lehet még kicsit naiv vagy, és van 1-2 gyökér, aki ezt szereti kihasználni. Na, őket kell kiszűrnöd, a normálissal meg beszélgetni, és elmenni vele találkozni, ahol viselkedj úgy, ahogy azt első körben leírtam. :) 23/F
2016. szept. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, 10 évvel idősebb. Nekem is vannak kisebbségi komplexusaim. Amiken lassan kezdek túljutni.

Egy valami fontos attól mert tapasztalatlan vagy, nem vagy kevesebb senkinél. Illetve ugyanúgy rengeteg tapasztalatlan férfi is van mint te. Azokról nem is beszélve akik csak azt hiszik tapasztaltak, illetve olyanok is akik azt hiszik hogy tapasztaltságuk hatalmas előnyt is jelent. Másik hogy 23 évesen még én azt mondom nem vagy felnőtt. Ne próbáld magad úgy kezelni. Rengeteg tapasztalat vár még rád, és ezt most nem csak párkapcsolati értelemben mondom.

Legjobb lenne szerintem egy szintén tapasztalatlan fiúval "találkozni", mintsem hogy egy olyannal akinek csak egy lyuk lennél az övén, és csak fájdalmat okozna. Ezt persze nehéz kizárni, de ha ismerettségi körből találsz valakit ott azért le lehet "informálni".

Egyébként jó amit az 1es írt, nem kell erre annyira rágörcsölni. Egy a lényeg ne hagyd magad kihasználni.

2016. szept. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semennyire nem probléma a tapasztalatlanságod... azzal csak te foglalkozol, a potenciális partner nem.

Bő 10 évig voltam együtt iylen nővel, és nem azért lett vége.

2016. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy, ha annyira zavar ez, keress egy tapasztaltabb barátot, az extrák érdekében, ilyet is hallottam már, ott működött.
2016. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, 23 éves nő. Most épp felszedtem sajnos, de mikor jobban néztem ki, akkor is sokszor utasítottam el férfiakat, mert nem hittem el, hogy tényleg tetszhetek. Olyan fiú is udvarolt (akkor még 10-enévesek voltunk, azért írom, hogy fiú), aki nagyon jóképű és belső tulajdonságait tekintve is megnyerő. Nem utasítottam el egyértelműen, de szegénynek nem adtam semmi támpontot, talán nem érezte a viszonzást, sőt biztos nem. Én is szeretnék változtatni, pl. ezzel a fiúval újra felvenném a kapcsolatot, de hasonló dolgok frusztrálnak, mint téged. Félek, hogy tapasztalatlan vagyok mostanra.
2016. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit szegyelned, sok fiu is, aki 20-25 eves nyugodtan mondhatja hogy fogalma sincs a nokrol..ez a "problema" rendezodik idovel.


Lehet epp egy megerto pasi kell neked, aki megert, es aki mellett megjon az onbizalmad..nem minden ferfi keresi azt a csajt aki mar fel faluval dugot, es full tapasztalt.

2016. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Lehet rágörcsölök, de félek, hogyha ismerkedés során kiderül, hogy még sosem volt kapcsolatom az minősít engem és leértékelődöm a másik fél szemében..bár lehet, hogy a hozzáállásommal van a baj. :)

Én sem az alapján választok, hogy mennyire tapasztalt az illető, akivel kezdek, hanem elsősorban a személyiségét nézném.


Köszönöm a segítséget!

2016. szept. 27. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!