Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amíg hormon problémám van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg hormon problémám van, nem is lesz párom?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, kb 2 éve vannak nagyon zavaró tüneteim, pl pattanásos a hátam és szőrösödik az állam. Minden nap reggel kiszedegetem a szálakat, de amit még nem lehet kihúzni, az kis feket pöttyben közelről látszik. Utóbbi 1 évben a pasik akikkel közelebb kerültünk, mind az után ejtettek hogy meglátták. Egyik sem mondta ki ezt, csak láttam ahogy nézik az állam némi undorral az arcukon.

Egyelőre a dokim nem tudja ezt kikezelni, pedig 2 féle gyógyszert szedek. Megyek másik orvoshoz, de gondolom csettintésre senki sem tudja ezt megoldani.

Ennek fényében mondjak le a párkapcsolat reményéről is?


2016. jún. 22. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így is lehet párod. Amúgy ez PCOS-nek hangzik nekem. Ha megteheted anyagilag, keresd fel a mens mentis-t, ők helyreraknak gyorsan :)
2016. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha szólnál róla előre? És jeleznéd, hogy el fog múlni.
2016. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Minden esetben jeleztem hogy van egy bizonyos hormonproblémám aminek nagyon kellemetlen tünetei vannak és keresem a megfelelő dokit... de konkrétabban nehéz volna róla beszélni.


1# köszönöm, holnap felhívom!

2016. jún. 22. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Miert nem gyantazod? Egyszeru, otthon is megvan es elkerulhetoek az ilyen szituk.
2016. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert MINDEN NAP kell szedni, van hogy napi 2x, a gyantával nem érek semmit.
2016. jún. 22. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Hormon optimalizáló lehet segítene (nem vagyok orvos)..vagy lehet hogy meg kellene egy kicsit emelni a dózist azokból amit eddig szedtél,mellette folyamatos vérkép ellenőrzés (hormonokkal nem jó játszani).. amúgy meg szerintem ez nem lehet akadály (akinél mégis,azzal nem kell foglalkozni), ha valaki igazán szeret,elfogad úgy ahogy vagy :)
2016. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!