Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felkelteni egy visszafogott, távolságtartó férfi érdeklődését? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyjából egy éve ismerjük egymást, közös ismerősök által, 5-6 hónapja folyamatos kapcsolatban vagyunk. Nagyjából minden este hosszabb-rövidebb baráti beszélgetést folytatunk és az utóbbi időben úgy vettem észre, nem vagyok teljesen közömbös én sem.


Csakhogy....

Elég visszafogott, hidegvérű és "diszkrét". Nem tudom, hogy a bóknak vett "dolgok" pl. bókok-e valójában.

Nehéz kiigazodni rajta, az alapvető távolságtartása miatt. ( Emiatt persze még érdekesebb férfinek tűnik számomra......:D )


Ez előtt sosem "futottam" pasik után, mindig én voltam a "préda" aki pár hónapos udvarlás után "kegyesen" megadta magát. Merőben új helyzet számomra.


Nem szeretnék túlságosan tapadós lenni, de honnan tudhatom, hogy ő is érdeklődik irántam- úúúúúgy; illetve, hogy kelthetem fel ( még jobban? ) az érdeklődését?


2016. aug. 19. 14:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Val'szeg érdekled csak nem tudja kimutatni...
2016. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

Ha komolyan érdekled, akkor meg fogja tenni a megfelelő lépéseket. Valószínűleg egyébként már megtette volna, ha lennének ilyen szándékai. 5-6 hónap azért erre bőven elég idő.


Nem kell nagyon túlgondolni ezt a kérdést. Ha tetszel egy férfinak és akar tőled valamit, akkor kezdeményez. Ez az egyetlen fontos jel.


Ha neked nagyon tetszik (eléggé úgy tűnik), és szeretnél tőle valamit, akkor kezdeményezz. Persze lehet, hogy visszautasít, de ez egy ilyen játék.

2016. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

#2


Nem feltétlenül. Van akinél máshogy megy.

2016. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Titusztitusz ***** válasza:
75%
Érzéki öltözködéssel-viselkedéssel,gyakori,sikamlós megjegyzésekkel pl.Az ilyesmi dolgoktol még a legvisszafogottabb férfi is hamar "magasabb fokozatba" szokott kapcsolni...
2016. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#2:

Én pl. az a férfi vagyok, aki csak akkor adja magát oda egy nőnek, ha az már eleget könyörgött :-P


Kérdező! Egy egyértelmű puncivillantás mindent leleplez ;-)

Komolyra fordítva pedig: legyél kihívó, tereld a beszélgetéseket pikáns témákra. A beszélgetések hogy folytatódnak egyébként? Személyesen, vagy virtuálisan?

2016. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4%
3-as: Ha egy férfit érdekel egy nő és minden lehetőség adott, de nem kezdeményez, akkor vagy hülye vagy gyáva. Ezekben az esetekben viszont nem férfi.
2016. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm a segítséget, aranyosak vagytok! :)


5-6 hónap alatt tényleg léphetett volna, Csak nekem másfél hónappal ezelőttig volt valakim.


Másik városban dolgozunk, így virtuálisan folynak a beszélgetések. Elég ritkán és "véletlenszerűen" találkozun/tunk eddig.


Virtuálisan nem öltözök kihívóan, főleg nem villantok puncit :D


Egyik nap úgy érzem, hogy kölcsönös a dolog, másnap pedig, mintha csak tényleg én magyaráztam volna bele.

Elég komoly, "szigorú" emberke.

Néha érzem, hogy oldódik egy kicsit- épp ezért nem merek drasztikus lépéseket tenni, hátha elijesztem :D

2016. aug. 19. 14:37
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

Miért gondolod, hogy ez a felnőtt férfi annyira gyáva és szerencsétlen, hogy csak úgy el tudod ijeszteni, meg nem mer pl. randira hívni, ha komolyan érdekled?


Nem tűnik sokkal reálisabbnak, hogy számára megfelelő szabadidőpartner vagy, de ennél többet nem szeretne tőled?


A látszat ellenére igencsak mindennapi jelenség, hogy egy nő egyszerűen nem érdekel egy férfit.

2016. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves Doktor Úr!


Nem mondtam egy szóval sem, hogy 1000%, hogy kezdeményezni szeretne- vagy, hogy szeretne bármit is tőle.


Azért tettem fel a kérdésem, hogy tanácsot kérjek, mit tegyek, ha esetleg MEGPRÓBÁLNÁM felkelteni az úr nem-baráti érdeklődését is.


Ps: Ne kötekedj légy szíves! :)

2016. aug. 19. 14:45
 10/17 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Na...Ha csak virtuálisan társalgol az illetővel,hát "áraszd el" magadrol készült fényképekkel...Ruhában lévő,és ruha nélküli fényképekkel vegyesen...És mindenféle csábos beállásban készült képekkel...Nagyon fat.ökünek kell lennie az olyan fickónak,aki ne érezné úgy,hogy ilyesmi esetekben "kicsit engednie kéne" a távolságtartásábol...
2016. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!