Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amióta izmosabb lettem, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta izmosabb lettem, a vékonyabb/nem izmos férfiak nem nagyon próbálkoznak nálam. Ez azért van mert ők ezt nem találják vonzónak, vagy csak mert emiatt nincs önbizalmuk hozzám? 28/N

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem senkinek nem jönnek be az izmos nők. Tudod az valahogy izé.. nem nőies.
2016. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mit értesz izmos alatt.

Azt én sem szeretem, ha nagyon izmos egy nő. Szóval ez elég relatív.

2016. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg nem túlzottan mutatkoznának olyan nővel, aki ránézésre összecsomagolja őket.
2016. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem kéne egy izmos nő. Többe nézem azt aki tud főzni és a tűzhely előtt edződik.:D
2016. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Nekem bejönnek az izmos nők. Amilyennek izmosra ilyenkor a buta átlagpolgár gondol, olyan egy nő nem lesz doping nélkül, és nagyon nem valószínű, hogy egy random magyar nő doppingolna csak úgy. Ha versenyzik, akkor lehet, de akkor még tuti talál magának párt abból a szubkultúrából.


Tehát egy átlagnő max egy picit lesz izmos, amitől nem lesz sem agresszív, sem szupererős, sem verekedni tudó.


A vékonyabb férfiak pedig valószínűleg azért nem próbálkoznak, ha amúgy tetszenél nekik, mert úgy gondolják, izmosabb ferfit szeretnél. Én is így gondolom. De ha alakulna valami egy izmosabb csajjal, örülnék neki nagyon.


24/F

2016. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4: az izmosodás elengedhetetlen feltétele a megfelelő étrend, a testépítő/fitnesz-szubkultura fele főzésből, receptekből áll, tehát igencsak nagy a valószínűsége, hogy egy izmos nő ért a kajákhoz. Rossz dolog tévedésre alapozni véleményt.
2016. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az önbizalmat tartom a valószínűbbnek, de ez az egész kérdés nagyban függ az izmosság mértékétől is. Egyébként én átlagos alkatú kis krapek vagyok és tökéletesen bejönnek az amazonok. :)
2016. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azt gondolom egy izmos nő még inkább csak gyúrós férfiakra vágyik.

Nekem tetszenek az izmos nők (egy bizonyos szintig), de nem valószínű, hogy próbálkoznék egynél is.

27F

2016. szept. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
engem kimondottan taszitanak az izmos nok, de abban is lehet valami, hogy van aki azert nem probalkozik mert kevesnek erzi magat.
2016. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"nagy a valószínűsége, hogy egy izmos nő ért a kajákhoz"


Tényleg? Mert kikeres egy étrendet az interneten és kinyomtatja? Ne legyél naív!

2016. szept. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!