Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még rajtam kívül olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rajtam kívül olyan, aki már fiatalon végleg feladta a társkeresést és most már le****ja az egészet?

Figyelt kérdés
Az hogy szűz vagyok, annyira nem zavart eddig sem, mert a testalkatom/fizikumom miatt sosem tomboltak bennem a hormonok, de úgy gondolom, hogy 23 felé közeledve elég nagy baj, hogy még egy csók sem csattant el. De látva a konkurenciát és azt, hogy a totál átlagos szürke lányoknak is milyen igényeik vannak, úgy látom, hogy nekem tényleg felesleges próbálkozni társat találni. Inkább koncentrálok az egyetemre, a karrieremre, hogy majd legyen egy autóm, normális munkám és az utazásra/pihenésre tudjak megfelelő mennyiségű időt fordítani. Mit gondoltok erről? Jó döntés? Vagy tudnék valahogy még változtatni és menteni a menthetőt? Ha igen, hogyan?

2016. szept. 24. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Én már nem társat keresek, hanem barátokat... :D

Egyszerűbb, könnyebb, lazább. XD

2016. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Milyen konkurenciára gondolsz?

Mert akiket én látok, hozzád korban passzoló lányokkal azok elég inasoknak tűnnek.

2016. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2: Én meg azt látom, hogy a huszonéves korosztályban, akinek egy kicsit is igényes barátnője van (nem..nem kell modellnek kinéznie, csak legyen aranyos, ápolt [fogak, haj stb.] és ne úgy nézzen ki mint egy bálna, ami abszolút minimális igény) azok kivétel nélkül +175 magasak, átlagos férfias testalkattal és helyes arccal rendelkeznek. Na én már az első paraméterben is rögtön alulmaradok. Erre értem a konkurenciát. Szóval totál esélytelen a helyzetem.
2016. szept. 24. 22:23
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Én most vagyok lassan ennek a határán, vagy kezdem egyre inkább úgy érezni hogy hiábavaló az egész, szóval mindenképpen (de mondjuk ezt amúgy is) csak saját magad miatt csinálj bármit is, a saját életcéljaid megvalósítása legyen az első. Elvileg egyébként ha nem is görcsöl rá erre az egészre az ember, akkor állítólag sokkal jobban be is vonzza a lányokat. (exemmel is így jöttem össze, hogy akkor már nem is érdekelt hogy lesz-e valakim vagy sem. De mondjuk ennek azóta vége, szóval újra a régi szingli helyzetemben vagyok.)

Egyébként borzasztó látni az egészet, akár a konkurenciát is, van hogy semminek érzem magam más kigyúrt állatok, igazi sármos kinézetű férfiak mellett, kb labdába se rúghatok úgy érzem. Úgyszintén a lányokat, hogy tulajdonképpen a legsemlegesebb, semmilyen lányoknak is alap hogy van pasijuk, egyik kapcsolatból már mennek a másikba, a legtöbben meg sem tapasztalják, hogy milyen szinglinek lenni. Az is sokat elárul, hogy exem úgy lépet le mellőlem, hogy más srácba volt szerelmes, nekem azóta, 7 hónapja csak egy alkalmim volt egy olyan lánnyal, aki nem is jött be, már csak a kín miatt mentem bele, de ebből is levontam a tanulságot, hogy jobb egyedül, mint csak azért, hogy valaki legyen az embernek, hogy "neked ez jutott" annak semmi értelme.

Na de a lényeg, hogy a saját terveid legyenek az elsők.

2016. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

Tehát akkor mégsem nagyok az igényeik, mint ahogy leírtad.

Az önsajnáltató szarságra nem vagyok kíváncsi, a testalkaton lehet változtatni, a magasság adott, de ha csak nem törpe vagy, biztos nincs veszve a dolog de igazából nincs kedvem ilyen életunt gyász embereket bátorítani mint a hozzád hasonlók.

2016. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
#5 Inkább legyen életunt és kedvtelen valaki, mint egy bunkó paraszt... ;)
2016. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, itt vagyok én. Én már szarok az ilyen "legyél pozitívabb" meg, "de vannak normális pasik, csak te választasz rosszul" mantrákra. 26 voltam.
2016. szept. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
5-ös: Nem muszály elolvasni és válaszolni, ő meg olyan kérdést ír ki amilyet akar, akár érdekel, akár nem, nem te mondod meg.
2016. szept. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Engem sem érdekel már a dolog egyre inkább. Igyekszem kikapcsolni az agyam ilyenkor és másra koncentrálni, sokkal könnyebb.


30/f

2016. szept. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt nyújtózkodok :)))
2016. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!