Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem van az a meglátásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van az a meglátásom hogy manapság sokkal nehezebb párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy most már valamiért vagy "menő a szingliség" vagy csak valaki szimplán nem akar kapcsolatot, vagy az online társkereső kiöl mindent a személyes ismerkedés varázsából.

22 éves Fiú vagyok, 2 éve szingli, és valahogy nem találom meg azt a lányt akit én keresek.

Szerintem én azért nem vagyok ronda, okos, magas, értelmes srácnak tartom magam. Viszont fent vagyok 1-2 társkeresőn, aminek köszönhetően ezek totál kinyirták az önbizalmam, mivel elég kevés onnan a visszajelzés, és így azért szerintem az ember megkérdőjelezi saját magát. De aztán lehet hogy szimplán nem kellene erre figyelni, és törölni magam mindenhonnan. Nem tudom. Nyilván azért valamilyen szinten nekem is vannak "elvárásaim" az ellenkező nemmel szembel, de kinek nincsenek? Vagy nagyon nehéz megtalálni ezt a bizonyos réteget, vagy már elkeltek.

Kinek mi a véleménye?


2016. szept. 24. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Töröld magad társkeresőről. Az jó ötlet.

7-8x os férfi többlet van ott, ami matematikailag lenulláza az esélyeid bármilyen is vagy.


Próbáld meg élőben, vagy várj. Mást nem tudsz csinálni.

2016. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

A társkeresőkön való ismerkedés egy baromság. A fele kamu adatlap.

Én inkább azt veszem észre, hogy fapinákból áll az ország. Dekoratív lányok jönnek mennek az utcán, vagy szórakozóhelyen lötyögnek és mintha egy darab szart ennének, olyan az arckifejezésük.

2016. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Az internetes társkeresők tudják a lehető leggyorsabban kiirtani a férfiak önbizalmát. Oda csak nőként vagy nagyon top férfiként érdemes regisztrálni.
2016. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A társkeresőt én sem ajánlom, én már alapból fel sem mentem egyikre sem, hallva a siralmas sikerességi rátát.

Mondjuk én nem hallottam erről hogy menő a szingliség, max csak olyan formában, hogy a macsó hímek, meg a lányok nem állapodnak meg senki mellett, hanem szinglik, és minden nap más alkalmi partnerük van.

Elvárásaid viszont mindig kellenek is hogy legyenek a lányokkal szemben. Vagy a legtöbb srácnak elég ha az illetőnek más a nemi szerve, mint az övüké. és ez a lányoknak nem imponál, hogy tulajdonképpen bárkivel összejönnének, és nem őket akarják igazán. Vagy sokkal vonzóbb egy nőnek, ha elvárásaid vannak, illetve ezzel meg is fordítod a dolgot olyan szinten, hogy nem te, hanem ő az, akinek meg kell felelnie az elvárásoknak.

2016. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

De egyébként jó férfiként sem... :D

Nem gondoltok bele a számokban.

Tulajdonképpen ha 8x-os többletet nézünk, az azt jelenti, hogy 4 kb jól fog kinézni. Onnan abból a 4-ből meg az fog nyerni, aki minél jobban benyal a nőnek. Tehát ha értelmes vagy és nem vagy hajlandó egy nő talpát nyalni, akkor nem nagyon fog foglalkozni veled, ha a többi férfi igen és folyamatosan csak jó tulajdonságaikat emelik ki (nőcsábászok).

Aztán utána jön az, hogy mégis csak 1 alkalmira kellettek, holott az elején mennyire dicsérték őket...


Srácok ez az internet társkeresés. A nők el lesznek szállva maguktól a férfiaknak meg elmegy az önbizalmuk. Mindez a matematikai aránytalanság miatt.


Ez olyan, mint a gazdasági világválság volt anno. Túltermelés - lemennek az árak. Ennek az ellentéte hiány/nagy kereslet akkor megemelkedik az érték/ár.

Tehát internetes térben férfi értéktelenedik, a nő pedig értékesebbé válik méghozzá nem is kis mértékben.


Egyszer láttam valamelyik pszichológus hirdette, milyen jó alternatíva lehet az internetes ismerkedés. Szerintem meg el kellene kezdeni megfontolni milyen téves információval etetjük a népet. Mert igazából mindkét félnek egészségtelen, hiába jó érzés az egyik oldalon. A drog is jó érzés. Szóval nincs a nőknek sem jobb helyzetük, csak másképp szívnak majd. XD

2016. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos nem csak a társkeresők tudják tönkretenni az önbizalmadat, hanem a való életben összeszedett kudarcok is. Egyébként a társkereső sem feltétlen rossz dolog, csak alapból nagyobb lehetőséget kínál az exhibicionizmusra és a hazugságra. Amúgy nekem se volt soha szerencsém a nőkkel, ha valakivel jobban meg akartam ismerkedni, akkor vagy lepattintott, és összejött mással, vagy olyat fogtam ki, akinek talán tényleg nem kellett senki, mert elvileg évekig nem volt senkije (hogy aztán közben keféltette-e magát valakivel/valakikkel, nem tudom), szóval valahogy nem tudok olyanokat találni, akik tényleg nyitottak lennének a komoly ismerkedésre, és akik velem is szívesen összejönnének. Úgyhogy bár nyilvánvalóan nekem is vannak hibáim, rossz tulajdonságaim, de úgy látom, hogy elég nehéz bármiféle kapcsolatot létrehozni, mondjuk én eleve nem vagyok hétköznapi eset a zárkózottságommal, problémáimmal, szóval nem biztos, hogy másoknak is ennyire nehéz.
2016. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon rá vagytok állva a társkeresőkre, pedig nem ott a hiba. A nők alapból is csak a legjobban kinéző férfiakat akarják, amíg csak tehetik, függetlenül a társkereső oldalaktól, ezek az oldalak csak hatványozottan felerősítik ezt a jelenséget.


Aki fiatalon nem tud barátnőt szerezni, annak az egyetlen megoldás, hogy megvárja, míg a nők helyzete 30 felett hozzáromlik az övééhez.

2016. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
#7: De ugye tudod, hogy ezzel mi a baj? 30 fölött a nők vagy már túl vannak néhány elrontott kapcsolaton és esetleg egy elszart házasságon is, ne adj' Isten még gyerek(ek) is van(nak), így a sok szarsággal a hátuk mögött megkeserednek, vagy mivel a karrierjükre koncentráltak, egyáltalán nem volt még senkijük, így totálisan frigidek, vagy csak dugatták magukat, és fogalmuk sincs a normális párkapcsolati életről. Úgyhogy amelyik nő 30 fölött akar válogatni, az már csak ráfanyalodni fog valakire, főleg ha már kölykök is vannak, ebből meg sejthető, mekkora lesz a szerelem.
2016. szept. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7 csak itt már az a gond, hogy nem vonzalom alapján választanak párt, hanem azt nézik, ki fogja őket eltartani, ki lesz a gyerekei apja. Jellemző amint megszületik a gyerek, utána hanyagolódik a szexuális élet...

Meg sok hapsit bebóvliznak, hogy nagy nehezen összeszednek valami kiélt nőt 30 évesen, és azt hiszik hogy nem is találnának soha mást, ezért elveszik feleségül...

30 évesként max úgy van értelme, hogy egyre inkább lehet felszedegetni a 20-25 körüli lányokat.

2016. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
9# igen, ezt kellene megérteni a férfiaknak, hogy a nők csupán a férfiak néhány százalékát kívánják valójában, az összes többivel csakis kényszerből állnak össze és pont úgy is kezelik őket.
2016. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!