Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vígasztalhat az valakit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vígasztalhat az valakit, hogy sohasem volt reális esélye és nem azért maradt egyedül, mert elrontotta?

Figyelt kérdés
Sokszor eszembe jutott már ez a gondolat. A személyiségem nem éppen olyan, ami vonzaná az embereket. Nem vagyok antiszociális, de vonzó sem, egyszerűen langyos víz. Gyakran hallani bölcsektől, hogy "használd ki a fiatalságodat, mert öregen már késő lesz siránkozni!" Ezt értem, de ettől függetlenül ha most visszamennék az időben, sem lennék másabb. Azért, mert olyan vagyok amilyen és az ember nem bújhat ki a bőréből.Megpróbálom valahogy elviselni, bár nagyon nehéz. Csak a bűntudat mardos belülről. :((
2016. szept. 24. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ez nem vigasztaló, ha a végeredmény ugyanaz. Ami nem lenne gond, ha téged nem zavarna. Ha nem szeretnél így megöregedni, néha vállalnod kell a kockázatot, hogy valami balul sül el.

Ezt az olyan vagyok amilyen dumát utálom. Az ember tanulóképes, csak az nem lép, aki lusta vagy fél.

2016. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De figyelj, ha azt veszed észre, hogy bármit is próbálsz, mégis közömbös maradsz, akkor nem tudom, van-e még mit tenni.
2016. szept. 24. 23:11
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Mintha én írtam volna, kb ugyan így érzem magam. Csendes visszahúzódó gyerek voltam mindig is, és ez felnőtt fejjel se lett sokkal jobb.
2016. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Mit próbáltál?
2016. szept. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na én pont ugyanilyen vagyok, egyetemen tanulok, azt hittem itt majd változni fog valami, nagyobb társaság, több kedvesebb, hasonló érdeklődésű emberek. Nagyon sokat változtam a középiskola és általános óta, kommunikálok beszélek emberekkel, de valahogy tényleg nem tudom kellőképpen elfogadtatni magam, talán nem vagyok úgymond tényleg "átlagos" kategória, tekintve, hogy nem szeretek bulizni, stb., de furcsa, hogy nem lehet hasonló gondolkodású emberekkel ismerkedni, változtam, valamelyest kommunikatívabb lettem, és ez nekem siker, de nagy társaságok, igazi, mély bensőséges kapcsolatok nem akadnak. Ilyen vagyok valahol, különc. Rossz érzés ez nekem is, de ne adjátok fel, bárki így érzi, talán változni fog ez, de persze lassan én is kezdem feladni. :( de én azt mondom, h a szerencse bárkire rámosolyoghat.
2016. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!