Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek (akik használnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek (akik használnak társkeresőoldalt) hogyan reagálnátok rá, ha valaki fb-on keresztül írna rátok ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el felfedezni a netes társkeresést, de nyilván a gyengébbik nem rengeteg levelet kap napi szinten, amire nem hiszem, hogy mindre válaszolnának, meg ugye ott vannak a korlátozások, előfizetések. A lényeg az, hogy találtam egy leányzót, akinek a leírása nagyon megfogott, és abszolút tudok vele azonosulni, egy kis utána járással megtaláltam fb-on, de nem tudom, hogy mennyire venné nyomulásnak, ha ráírnék, vagy bejelölném. Egyébként nem jellemző rám hogy bárkire is írogassak, de úgy érzem hogy jelenesetben megtenném.

Ti tolakodásnak vennétek?


2016. szept. 26. 23:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És írsz is ilyenkor nekik valamit?
2016. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#9-es ez baromság, nekem sincs facebookom, mégis komoly kapcsolatra szoktam utazni... De tudjuk, akinek nincs face az nem ember, az nem meri felvállalni magát, ezért csak gerinctelen alak lehet...


Egyébként meg szerintem nem zaklatás, ha egyszerűen (kb egy gugli kereséssel) megtalálta a facebookját, akkor miért ne írhatna rá, hogy látta hogy fent van az xy társkeresőn, csak gondolja itt ír rá, mert sokkal több mindent lát az ember, meg ő is róla. Aztán ha nem tetszik neki a srác akkor legfeljebb nem válaszol/ignorálja.


Nem is értem ezt a logikát egyébként, hogy ha valaki társat keres, akkor most nem tökmindegy hol veszik fel vele a kapcsolatot? Vagy most "társat keresek, de csak is itt, ott és amott nem" ennek semmi értelme, vagy akkor csak szórakozni jár fel az illető, és nem komolyan véve társat keresni, mert ha igazán akarna maga mellé találni valakit, akkor teljesen mindegy, honnan találják meg, nem?


Amúgy összesítve meg #2 es jól leírta, ott sem nagyobbak ezek szerint az esélyek.

2016. szept. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"#9-es ez baromság, nekem sincs facebookom, mégis komoly kapcsolatra szoktam utazni... De tudjuk, akinek nincs face az nem ember, az nem meri felvállalni magát, ezért csak gerinctelen alak lehet..."


Miért lenne baromság? Egy szóval sem mondtam, hogy gerinctelen ember, de milyen következtést lehet levonni, ha a javaslatom után már nem írt vissza, holott azelőtt, úgymond haladtunk az ismerkedés útján.

Épeszű ember az életét egyébként sem a facén éli, de nem is elítélendő, ha fent van. Vannak rokonok, barátok, akikkel így a legegyszerűbb, némely esetben az egyetlen hely, ahol tartani tudjuk a kapcsolatot.


Voltaképp egy véleményen vagyunk.

2016. szept. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!