Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy ne riasszam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne riasszam el? Hogy tartsam fent az érdeklődését irántam?

Figyelt kérdés
Most fogok találkozni egy sráccal kb 1 hónap chatelés után. Előtte sose láttuk egymást. Igazából megkedveltem fb alapján aranyos fiú, és attól félek, hogy erre rájött, és nem leszek érdekes neki arra hogy "meghóditson". Alapból nagyon bújós meg ölelkezős vagyok és nem akarom elriasztani ilyen hülyeségek miatt. Szerintetek mit tegyek, hogy fent tartsam az érdeklődését? :o 21/L
2016. szept. 27. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az jön le hogy túlságosan rágörcsölsz. de ha felnőtesebben akarnám megfogalmazni, keresed az ürügyeket..felfújod. Mit kell ezen fennakadni, előszőr találkozzatok aztán alakul.
2016. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első randin amúgysem kell bújni még meg ilyesmi, beszélgessetek, nevessetek jókat, ha tetszel neki élőben is, azt a végére úgyis élvezni fogod és jöhet akár egy ölelés :) ne görcsölj rá, ha lazán veszed úgyis jön minden magától.
2016. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!