Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar tőlem senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar tőlem senki komolyat? 19L

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet, hogy velem mindig kiszúrnak.

Ha tetszik vki, akkor vagy barátnője van, amit nem mond meg,vagy pedig nincs neki, de miközben velem van,lesz...

Nem tudom,én vagyok e túl érzékeny,de nekem olyan rosszul esik ez. Mindenkivel ez van ennyi idősen?

Most is az volt, hogy tetszett vki, én is neki, szexeltünk,minden jól ment,es aztán az exe írt neki, ő még vissza ment hozzá. Előzőleg még nem tudtam h van vkije, annak aki tetszik, és rájött a lány h csalja a fiú. A fiú meg meg akarta kérni a kezét. Na ott én voltam a hibás mindenért...

És én nem értem. Az a baj h szeretek szexelni v mi?

Ott tartok h nem kell senki, de akkor meg hiányzik a társ.



2016. szept. 29. 10:06
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
28%
Írj rám, mesélek valamit.
2016. szept. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy szellemileg nem vagy kielégítő.
2016. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
#2 miért gondolod ezt?
2016. szept. 29. 10:19
 4/57 anonim ***** válasza:
76%
Amit írtál, abból nekem az jön le, neked mindegy, csak lógjon a lába között valami. Semmi infó a másikról, csak dugjunk már. Ezt már bizti tudják a környezetedbe és így is állnak hozzád.
2016. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
#4 melyik részből következtettek erre?
2016. szept. 29. 10:32
 6/57 A kérdező kommentje:
*következtettél
2016. szept. 29. 10:32
 7/57 anonim ***** válasza:
9%
Mutass egy képet és megmondjuk.
2016. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
76%
Annyit nem tudsz a pasiról, hogy már lánykérésen gondolkodik. Akkor nem egy hónapos lehet az a kapcsolat. Vagy is jött a pasi és szexeljünk. Nem tudtál róla semmit, csak lehet szorongatni a farkát, az már elég.
2016. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

A srác nem mondott erről semmit,egyszer bejelentette,h van vkije, és meg akarja kérni a kezét. Leblokkoltam sajnos.

És előtte igenis ismertem. Edzőtársak és barátok voltunk. Nem tudtam, hogy átver.

És nem a f.rk. érdekelt, ő volt az első szerelmem,és az első szex is vele volt.

2016. szept. 29. 11:15
 10/57 anonim ***** válasza:
64%

Egyszerű: könnyen kapható vagy, ezért azokkal akadsz össze, akiknek csak ennyi kell.

22/L

2016. szept. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!