Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar tőlem senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar tőlem senki komolyat? 19L

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet, hogy velem mindig kiszúrnak.

Ha tetszik vki, akkor vagy barátnője van, amit nem mond meg,vagy pedig nincs neki, de miközben velem van,lesz...

Nem tudom,én vagyok e túl érzékeny,de nekem olyan rosszul esik ez. Mindenkivel ez van ennyi idősen?

Most is az volt, hogy tetszett vki, én is neki, szexeltünk,minden jól ment,es aztán az exe írt neki, ő még vissza ment hozzá. Előzőleg még nem tudtam h van vkije, annak aki tetszik, és rájött a lány h csalja a fiú. A fiú meg meg akarta kérni a kezét. Na ott én voltam a hibás mindenért...

És én nem értem. Az a baj h szeretek szexelni v mi?

Ott tartok h nem kell senki, de akkor meg hiányzik a társ.



2016. szept. 29. 10:06
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
12%

Az ilyenek fognak kiégni 25 éves korukra és azt hajtogatni: minden férfi egyforma.

Mi szóltunk. :)

2016. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
76%

Bocsi, de ellent mondasz magadnak. Edzőtársak, barátok voltatok a sráccal. A srác, lánykérést fontolgatott. Azt nem hinném, hogy azzal a lánnyal sehol nem mutatkozott, akit feleségül akart venni. Olyan nincs, hogy barátok, ismerősök ne tudnának egy hosszabb, komoly kapcsolatról.

Neked megtetszett a srác és aláfeküdtél.

2016. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
66%

Szerinted melyik ferfinek kell komolyra olyan lany, akinek annyira baratsagos a puncija, hogy mindenkire racuppan? Magyarazhatod, hogy te csak szexelni szeretsz. De pont ettol vagy lotyo.

En feladtam, tobbet nem irok, kert nem fogok ugysem felfogni. Agyo

2016. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:

eddigi pasijaid alapján mi vonzó van benned a szexen kívül?

kétlem, hogy tudsz rá válaszolni, mert nem is kellesz nekik másra


(13-as)

2016. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:

Akkor az a baj,h szeretek szexelni???


Igazi barátaim vannak, 13 éve ismerem a legjobb barátnőmet pl.


Az , h jóban vagyunk másokkal, nekem nem a d.g.nk másokkal szinonimája.


És a sráccal edzésen találkoztunk,beszélgettünk, sose láttam a barátnőjét. Mindenki úgy tudta, hogy szakítottak, ezért nem is mondták nekem.

2016. szept. 29. 12:04
 26/57 A kérdező kommentje:
#25 már válaszoltam, kérlek olvasd vissza
2016. szept. 29. 12:04
 27/57 anonim ***** válasza:
29%

Nekem is vannak ilyen könnyűvérű ismerőseim. Lehet, hogy azt hiszik, hogy barátok vagyunk, de sosem szerveznék velük közös komoly programot, az esküvőmre sem hívnám őket meg, csak kényszerből ismerem őket.

Valöszínű a te "barátnőid" is így gondolkonak rólad (jogosan).

Menekülnék az olyan lányok elől, akik aláfekszenek kacsolatban levő férfiaknak, szánalmas 22/L

2016. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
63%
Nem az nem baj hogy szeretsz szexelni hanem az hogy mindenkivel szexelsz akit szeretsz es sajnos mindenkit szeretsz is :)
2016. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:

Még hányszor kell leírnom,hogy nem tudtam, hogy van vkije?!

Olvass már picikét vissza, kérlek!


És miért ne tartanának igazi barátnője? Mindenhová együtt legyünk, minden nap beszélünk

2016. szept. 29. 12:08
 30/57 A kérdező kommentje:
#29 eddig 3 fiúval voltam...
2016. szept. 29. 12:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!