Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar tőlem senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar tőlem senki komolyat? 19L

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet, hogy velem mindig kiszúrnak.

Ha tetszik vki, akkor vagy barátnője van, amit nem mond meg,vagy pedig nincs neki, de miközben velem van,lesz...

Nem tudom,én vagyok e túl érzékeny,de nekem olyan rosszul esik ez. Mindenkivel ez van ennyi idősen?

Most is az volt, hogy tetszett vki, én is neki, szexeltünk,minden jól ment,es aztán az exe írt neki, ő még vissza ment hozzá. Előzőleg még nem tudtam h van vkije, annak aki tetszik, és rájött a lány h csalja a fiú. A fiú meg meg akarta kérni a kezét. Na ott én voltam a hibás mindenért...

És én nem értem. Az a baj h szeretek szexelni v mi?

Ott tartok h nem kell senki, de akkor meg hiányzik a társ.



2016. szept. 29. 10:06
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot keresel? Én is azt kerestem. Csak valahogy én sose voltam jó senkinek sem...
2016. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

"mit kellene mondanom?"

Az igazságot.

És nem beleugrani ennyi kapcsolatba.

Vagy ha már beleugrottál, akkor tudomásul venni, hogy a férfiak levonták ebből a tanulságot, és mostantól komolytalannak tartanak.

2016. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:

Inkább akkor nem vallom be😃

Jobban járok 😂

2016. okt. 4. 06:18
 54/57 anonim ***** válasza:

Na igen.

Van a komolytalan - és van a hazug.

Szépen mész lefelé a lépcsőn.

Ki fog derülni, ne félj.

2016. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:
#54 hmm, oksa :) meglátjuk :D
2016. okt. 4. 20:19
 56/57 anonim ***** válasza:

"Akkor szerinted ha annyi emberrel lettem volna, mit kellene mondanom? h egy se volt? hogy 3?

nincs jó válasz v mi?"


Ezért javasoltam, hogy tarts pár év szünetet. Akkor a szám nem nől, te tapasztaltabb leszel, a környezetedben levők pedig elfelejtik az eddigi dolgaidat, és tiszta lappal indulhatsz. Nem késel le semmiről.


És igen, sajnos egy nőnek erre is figyelnie kell, hiába a 21. század. Erényöv az nincsen, de nehogy azt hidd, hogy valahol nem vet meg a társadalom, ha túl sok partnered volt. Lehet nem tudomást venni róla, lehet olyan partnert keresni akit nem zavar, de az emberek egy részét igenis el fogja riasztani.

2016. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Kerdezo ha nem vagy 22 eves korodig szuz akkor te mar csak ribilehetsz itt az oldalon :) en olyan osztalytarsakkal es iskolaban is olyan csajokkal voltam korbeveve akik 16 eves korukig voltak legalabb 5 sraccal. Te egesz normalisnak tunsz es szinte keves az a 3 :) nem gond ha szeretsz szexelni remelem megtalalod eleted parjat es megpakol majd rendesen :D sokan vannak lanyok akik nincsenek megpakolva rendesen :/ mondjuk ez nem az en kornyezetemben van.
2016. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!