Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 felett tényleg már csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 felett tényleg már csak a "selejt" marad?

Figyelt kérdés
7 évet voltam együtt az expasimmal, aki szakított velem egy másik lány miatt... Én még mindig szeretem, nagyon nehéz, próbálom nyitva tartani a szemem, de azt látom, hogy 25 évesen soha nem fogok már hozzáfogható pasit találni magamnak, ráadásul mindenkitől azt hallom, hogy hú igen, ő milyen jó pasi volt, manapság meg úgy néznek ki más pasik, mint a látensb_zik... Mert aki kedves, hűséges, férfias, jóképű, és 25 felett van, az már mind foglalt, csak a "selejt" (hűtlen, piás, cigis, erőszakos, bunkó, anyucikisfia, stb) van szabadon... Ti hogy látjátok?
2016. szept. 29. 12:07
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
keress 25 felett pasit
2016. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
47%

Kedves, hűséges, férfias, jóképű VS hűtlen, piás, cigis, erőszakos, bunkó, anyucikisfia?


Wrong!


Kihagytál az egyenletből egy tulajdonságot. Vannak még kedves, hűséges srácok is, csak ők nem jóképűek. Vagy ők annyira nem opció, hogy akkor már inkább a hűtlen, piás, stb?

2016. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
46%
Ennyire válogatós vagy, akkor igen. A pasik jó részét a selejt kategóriába tetted. Ja és ha az exedhez hasonlítgatod őket, nulla az esélyed.
2016. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább 30 felett igaz amit írsz. Addigra már tényleg elkelnek a jobb pasik.
2016. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
89%
A kereslet és a kínálat mindig megtalálja egymást. Ha te is "selejt" vagy, akkor neked igen, csak ők maradtak.
2016. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
21%

Nem vagy te egy kicsit válogatós?

TE mit tudsz felmutatni, ami ennyire különleges benned?


Amúgy meg tényleg: ha állandóan hasonlítgatod őket, abból nem sülhet ki jó.

2016. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 Noblesse Oblige ***** válasza:
75%
Nem, de a kirakatban valóban csak a fenti opciók vannak, a kincsekért a mélyre kell ásni...
2016. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem próbálod nyitva tartani a szemed a leírás alapján. Az exedhez ragaszkodsz, mindenki másban meg a hibát keresed. Holott nyilván te sem vagy tökéletes.
2016. szept. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
62%
Első körben szakadj el végre lelkileg az exedtől! Volt, nincs, vége. Ha szeretnél boldog lenni, akkor ne a sebeid nyalogatásával meg a múltba révedéssel töltsd az értékes időd. 25 felett is sok normális, értelmes, jóképű férfi van. Aki 25 évesen foglalt, az nem feltétlenül az 26 évesen is. Sokan szakítanak akár hosszú évek után is ilyen-olyan okokból. Persze meg kell találni egymást a megfelelő időben és helyen, ami nem egyszerű. Annál biztosan nehezebb, mint egy legyintéssel leselejtezni minden 25 feletti egyedülálló férfit.
2016. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!


Ha nem lennék úriember most kicsit sem szofisztikált módon küldenélek egy másik tér-idő koordinátára.

(Ezt is csak azért írtam le, mert szeretek őszinte lenni.)


NE ÁLTALÁNOSÍTS!


Hogy a kérdésedre is válaszoljak; Nem, nem csak a "selejt" marad 25 év felett. Akit Te keresel ott van a barátzónába, ahová rendszerint száműzitek őket. Tisztelet a kivételnek!


És mielőtt bárkit megítélsz, mert 25 év feletti és szingli, esetleg barátnője sem volt még soha, előbb próbáld megismerni. Nem mindegyikük hűtlen, piás, cigis, erőszakos, bunkó, anyucikisfia, stb.


Tisztelettel:

Egy 25 év feletti NEM "selejt"

2016. szept. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!