Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 felett tényleg már csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 felett tényleg már csak a "selejt" marad?

Figyelt kérdés
7 évet voltam együtt az expasimmal, aki szakított velem egy másik lány miatt... Én még mindig szeretem, nagyon nehéz, próbálom nyitva tartani a szemem, de azt látom, hogy 25 évesen soha nem fogok már hozzáfogható pasit találni magamnak, ráadásul mindenkitől azt hallom, hogy hú igen, ő milyen jó pasi volt, manapság meg úgy néznek ki más pasik, mint a látensb_zik... Mert aki kedves, hűséges, férfias, jóképű, és 25 felett van, az már mind foglalt, csak a "selejt" (hűtlen, piás, cigis, erőszakos, bunkó, anyucikisfia, stb) van szabadon... Ti hogy látjátok?
2016. szept. 29. 12:07
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

Valahogy en is igy erzek kerdezo, raadasul nekem normalis kapcsolatom se volt. Mondjuk hogy lett volna? 19 eves koromig 20x koltoztem!!! 21 evesen meg kulfoldre. Ugy sajnalom, hogy nem jottem

ossze gimiben senkivel, vagyis igy nem is volt ra esely, mert sulit is valtottam stb. Pedig lehetett volna...


Munkatarsam mondta par eve, hogy huzzak bele, mert csak a selejt marad... Meg akkor azon dolgoztam, hogy meglegyen anyagilag minden, amit a szulok nem tudtak megadni.


Most meg itt vagyok 25 evesen es semmi parkapcsolat. Van egy idosebb ferfi, akit "szeretek" de hat nyilvan ez nem parkapcsolat. A korosztalyombol randiztam parszor, de hat az is katasztrofalis.


Most meg mar elkeltek a "jo partyk" mikozben en halalra dolgoztam magamat.


Most jelentkezem be kulfoldi egyetemre, jol megforditottam a sorrendet a tanulas-penzkereset tekinteteben. Arra gondoltam hatha ott talalkoznek valami rendes sraccal, az se erdekel, ha fiatalabb nalam, en is ugyis vagy 17-nek nezek ki, csak lenne mar valaki akivel ossze lehet bujni nap, mint nap.

2016. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Hát olyan hülyét még egyet biztosan nem találsz.
2016. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
60%

Nem hiszem. Simán elképzelhető ugyanolyan, mint te, csak pasiban. Akit épp most tettek lapátra.

Amúgy meg ne ajnározd már az expasidat, mert még olvasni is rossz. Ennyi erővel ő is hűtlen volt (el ne hidd, hogy az ismeretlenbe ugrott bele az új csajjal, mert ilyen a világon nincs).

Ha jó a kisugárzásod, és eléggé tudod, hogy mit akarsz, bárkit felszedhetsz akár 40 évesen is.

2016. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
60%

Előbb legyèl túl az exen, utàna lehet kapcsolatod. Csinàlhatod màsképp is, de az gerinctelenség a màsikkal szemben. Senki nem szereti ha pótléknak hasznàljàk. A kapcsolatfüggők ugranak egyik viszonyból a màsikba. Nem fogsz belepusztulni, ha pàr hónapig szingli leszel, emészted az exedet nyalogatod a sebeid és szépen tisztàn mész majd bele egy új kapcsolatba.


A 25 elég erős korhatàr. 30 màr elgondolkodtató, de az sem jelenti feltétlen, hogy valaki selejt, ha egyedül van hosszabb ideje.

2016. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
anyucikisfia alatt mit értesz?
2016. szept. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
37%

"szeretem" ilyen nők gondolkodás, szerint két férfi létezi. :P


1.Jóképű, tökéletes férfi aki foglalt.

2.Ronda, rossz tulajdonsággal rendelkező férfi aki selejt.

2016. szept. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
27%
Valóban ilyen gondolkodás mellett egyedül maradsz 8 macskával.
2016. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
22%
25 év felett igen, legtöbb nő tényleg selejt. Vagy egy macska vagy kutyamániás kislány aki nem tudott vagy nem is akar felnőni. Hisztizik, ha valami neki kell akkor azonnal, de ha más kér tőlük valamit akkor feladják még a párkapcsolatukat is. Érzelmi zsarolók, szeretethiányosak, önértékelési zavarban küzdők. Meg, ha gáz van, akkor a környezetükben mindenki hibás csak ők nem.
2016. szept. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
73%

7 év nagyon hosszú idő, adj magadnak időt.

Tudod, én 30 évesen maradtam magamra, egy akkor 5 kislánnyal.Igaz, én szakítottam, én léptem, de szerinted mit éreztem 30 évesen egy kislánnyal?A nagy reménytelenséget.Boldog kapcsolatban vagyok mamár több mint egy éve, de idő kellett míg feldolgoztam azt a 8 évet, amit együtt töltöttünk.


Fogsz találni férfit, de egy jótanácsot fogadj meg!NE KERESD A SZERELMET!JÖN MAGÁTÓL.Közhelyes, de nagyon nagy igazság.

A selejtekről meg annyit, hogy akinek nincs párja, az nem selejt!Mint ahogy egyetlen ember sem selejt a világon.

Ne feltétlen a külsőre hajts, nézz a dolgok mögé is.

Sok sikert kívánok!:)

2016. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes, hogy én sok hűtlen, piás, cigis, erőszakos, bunkó, anyucikisfia pasit ismerek 25 felett és a nagy részük párkapcsolatban van, míg egy csomó rendes, normális, intelligens értelmes fiút ismerek, akik nem találják a párjukat.
2016. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!