Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 felett tényleg már csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 felett tényleg már csak a "selejt" marad?

Figyelt kérdés
7 évet voltam együtt az expasimmal, aki szakított velem egy másik lány miatt... Én még mindig szeretem, nagyon nehéz, próbálom nyitva tartani a szemem, de azt látom, hogy 25 évesen soha nem fogok már hozzáfogható pasit találni magamnak, ráadásul mindenkitől azt hallom, hogy hú igen, ő milyen jó pasi volt, manapság meg úgy néznek ki más pasik, mint a látensb_zik... Mert aki kedves, hűséges, férfias, jóképű, és 25 felett van, az már mind foglalt, csak a "selejt" (hűtlen, piás, cigis, erőszakos, bunkó, anyucikisfia, stb) van szabadon... Ti hogy látjátok?
2016. szept. 29. 12:07
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
47%
Az a te bajod, hogy egy hisztis pitsa vagy.
2016. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
82%
Én 32 éves férfi vagyok. Csúnya válás után egyedül maradtam 3 éve és azóta sem sikerült társat találnom. Egyetlen nő az életemben a 8 éves kislányom! Egyetlen káros szenvedélyem a cigi, amúgy nem iszom, nem vagyok se bunkó, se erőszakos. Egzisztenciám is meg van, eltartom magam, saját házam, autóm van. Mások is normálisnak, jó fejnek mondanak. Külsőre átlagosnak tartom magam. Ezeken felül mégsem tartom magam selejtnek attól, hogy egyedül vagyok 25 felett és dohányzom! Csak az a meglátásom, hogy a mai nők többsége magasra teszi a lécet és eléggé a külsőségek alapján ítélkezik!
2016. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
10%
Én a csajokat is megértem. A legtöbbnek nincs mire vernie a mellét és azthiszik attól mert p*nájuk van az többet jelent, mint egy diploma. Nem veszik magukat észre. Ha megpályázok egy munkát és behívnak állásinterjúra, akkor nekem kell megfelelni a munkaadónak nem fordítva.
2016. szept. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

33-as hogy jon ide a munka?? Nem csoda, hogy 26%-os valaszolo vagy...


Csak pinaja van?

Van egy jelentos megtakaritasom, vallalkozasom kulfoldon, piackepes szakmam, most mennek egyetemre. 18-25-ig dolgoztam, mint a guzu, elrepultek az evek es eszre se vettem. Itt vagyok egyedul. Eleg jo csomagot kinalok es nem fogok leallni olyannal, aki nem lat tul a raktari pakolason, nincsenek tervei az eletre es vegkepp nem finansziroznam a huga hulyesegeit, mert ilyen is volt, aranyos srac, csak tervek nelkul, depresszioban, a kicsi hugica meg jott mindig tartani a markat. Egy normalis, igenyes (minimum furdik minden nap, mert ugy latom, mar ez se alap) vannak tervei/ vallalkozoszellemu part keresnek gyerek nelkul - es igen, gyerekkel se mukodik, mert akkor mindig ott van az exno a kepben, a gyereknek ez kell, az kell. 32 eves pasi is jofejnek tunik, es imadom a gyerekeket, de latom, hogy egy baratnom mit osszeszenved emiatt, igy nem, nem mennek bele egy kapcsolatba igy. Egyutt eljuk at a gyermekvarast eloszor, az en szulesem legyen az elso, egy csalad legyunk egymasert es ne legyen benne kulsos exno, aki veri magat a gyerektartasert, meg beszabalyozza hogy hogy jo a lathatas stb.

2016. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
0%
lesz@rom mid van elhiszed? Csak azt írtam a többség a helyzetétől függetlenül elvan szállva magától és magasak az igényeik ennek ellenére is.
2016. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
57%

Vannak olyan nők, akik nem hajlandóak a kompromisszumra.

Engem speciel nem zavarna ha 25 felett van és dohányzik a pasi.

Igaz nem bírom a cigifüstöt, de ha van annyira toleráns, hogy nem a pofámba fújja, akkor cigizzen.

Nem értem miért baj az, ha már elmúlt 25...?


Az ilyen nőktől mint pl. te is, menekülnek a férfiak, aztán lehet széttárni a kezeidet, hogy te ezt nem érted.

Nem gondoltál még arra, hogy nem minden fekete és fehér?

Sok rendes férfi van 25 felett is, csak ki kéne nyitni a csipás szemeidet, és körbe kéne nézni a világban.

Nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni. 24L

2016. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
0%
engem is folyton lepontoz valaki. Változik az idő! A gyk is tele lett taknyokkal és hülyékkel.
2016. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
0%
Valamelyik hülye p_csanő csinálja ezt tuti.
2016. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Kedves 34-es. A 32 éves vagyok. Én megértem amit a gyerekkel kapcsolatban mondasz. Több olyan nővel találkoztam már, akinek ez volt az akadály, hogy van egy gyerekem. Semmi gond. Viszont nem sajnálom semmiképp, hogy van egy gyerekem! Szeretem és egyenlőre ő a mindenem, mivel nincs más gyermekem, vagy párom, aki ugyanúgy fontos lenne az életemben! És semkiért, egy nőért sem dobnám el soha! Aki őt nem fogadja el velem, az nem hozzám való pár! Amit pedig te mondasz, hogy az exxel problémák vannak ilyenkor, hát az a férfi hibája! Tudni kell kezelni az exet és helyre rakni, nem pedig hagyni, hogy állandóan problémázzon a dolgokon akár láthatás, akár gyerektartás ügyében! Az általad említett probléma nálam nincs jelen, mivel én ha kellett, eddig mindig a helyére tettem a dolgokat! Lehet, hogy másoknál ez máshogy van, nálam nem!
2016. szept. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
80%
# 34: A leírásodnak megfelelek (fürdök, vannak terveim, nincs gyerek, nincs bezavaró ex, nincs anyagi kihasználás), emellett semmi káros szenvedély vagy elmebaj nincs, mégse akar senki sem még csak esélyt sem adni. Most nem nyomulási vagy kötekedési szándékból írom, hanem tanácsot kérek: neked mi számít még ezeken kívül ahhoz, hogy felfigyelj egy férfira, vagy esélyt adj neki, ha próbálkozik? Mi az, amit esetleg rosszul csinálok? Azért itt kérdezem, é nem privátban, hogy akár mások is tanulhassanak belőle, ne csak én. Köszi.
2016. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!