Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnök anyagiasnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnök anyagiasnak, ha vannak bizonyos feltételeim a leendő párommal szemben?

Figyelt kérdés

Az exem csúnyán lehúzott anyagilag, én voltam a hülye, mert szerettem és mindig adtam pénzt ha kért.


Nem szeretném elkövetni ezt a hibát újra. Csak hasonló egziszteniciájú pasit keresek, mint amilyen én vagyok.


2016. okt. 1. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem így nem vagy anyagias. Mármint te összehoztál valamit, elvárod ezt a szintet. Ez teljesen érthető. Az a nő az anyagias, aki az életben nem dolgozott, pénzt nem keresett és várja a milliomos herceget, aki felkarolja őt.
2016. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Én is így vagyok. Ezért is vagyok egyedül :D de jobb is így!

30n

2016. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Sosem éreztem anyagiasnak egy nőt, ha hasonló egzisztenciát keresett, mint ami neki megvolt.


Azok viszont nagyon zavarnak, akik 2-3 kategóriát szeretnének felfelé ugrani, akik már az első randin azt firtatják, hogy van e hitel a lakáson, hogy kb mennyit keresek, és akiken látom, hogy az életében kb 0 karrier lehetősége van, sosem fog tudni egyedül még egy albérletet sem kifizetni, de a pasinál legyen meg a lakás, a kocsi, a nyaralás 2 főre.


(mindezt úgy mondom, hogy valójában megfelelek az összes ilyen elvárásnak, tehát nem az irigység beszél belőlem)

2016. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
legalább engem elkerültök. Nincs ezzel semmi gond!
2016. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérdező: egyébként mi van a fordítottjával? Ha a férfinek sokkal komolyabb egzisztenciája van? :)
2016. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én sajnos csúnyán megjártam. Az ex albérletben élt, mikor kirakták egyértelmű volt hogy jöhet hozzám ideiglenesen.

Minden szolgáltatónak tartozott (Telekom, Telenor, vodafone, Digi, upc).

Volt valami személyi kölcsöne is anno, mikor megtudták a cégek, hogy nálam lakik, engem hivogattak, hogy X ezer ft tartozása van a páromnak, fizessem ki.

Én meg fizettem, mint a hülye. :(

2016. okt. 1. 18:44
 7/14 A kérdező kommentje:

5# Attól függ, hogy a "sok pénz" elvette e az eszét.

Tudod van az a típusú ember, aki hiszi sok pénze vn és mindent megtehet. Na azokból nem kérek.

2016. okt. 1. 18:48
 8/14 anonim ***** válasza:

#6 és ha börtönbüntetésre ítélték volna, akkor leülöd helyette?


attól mert a párod és attól mert nálad lakik semmi közöd az ő tartozásaihoz. szolgáltatót meg elküldhetted volna a qrva anyjába! Nem te tartozol, nem is vagy az ügyfelük, semmi közük hozzád!


Szóval a saját hülyeséged, naivságod, vagy nevezd aminek akarod, ne a pasikat hibáztasd! te választottál egy ilyen embert, te fizetted a hiteleit.. csakis a te hibád ahova jutottál!

2016. okt. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hülye voltam. :(

de nem szeretnék mégegyszer ebbe a hibába esni. De ez talán érthető..?!

2016. okt. 1. 19:20
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Nézd, szerintem ezzel semmi baj nincs, de szerintem érdemes lenne picit nyitottabbnak lenned. Ha nincs is most abban a helyzetben, de legyen meg benne a törekvés, a tenniakarás, tehetség, stb. És szimplán ne akarjon lehúzni, de ehhez neked kell jobb emberismerővé válnod. Mert az, hogy hasonló egzisztenciájú, nem jelenti, hogy nem fog iszonyatosan lehúzni mind anyagilag, mind lelkileg, ahogy a rosszabb egzisztencia sem jelenti a kihasználást. Sőt, egy gazdag ember is lehúzhat. Sajnos ez inkább mentalitás kérdése, mint vagyoné. De mint mondtam, szíved joga :).
2016. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!