Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelenthet problémát, ha lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet problémát, ha lány létemre feltűnően mély és erőteljes a hangom?

Figyelt kérdés

Nem túlzok, a legtöbb ismerősöm már tett rá valamiféle megjegyzést. Hogy fiús-e vagy sem, arról megoszlanak a vélemények, annyi viszont teljesen biztos, hogy elüt az átlagostól.

(Mielőtt még felmerülne a kérdés, nincs ádámcsutkám, se férfias testem, a szőrzetem pedig kifejezetten gyenge.)

Mit gondoltok, mennyire komoly hátrány ez?


2016. okt. 2. 00:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a mély hang lehet szexi is ha illik hozzá a külső. Nem tudom nekem bejön biztos ezt is egyéne válogatja.
2016. okt. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ennél mélyebb?

Mert már az ő hangja is elég fura. :D

Bár nála közre játszhat a kox.

[link]

2016. okt. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Azért az ő hangja se lenne olyan vész ha nem lenne ilyen rekedtes, cigis.
2016. okt. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Olyan mint a csúnya mostohanővérnek a shrekben? Az gáz.
2016. okt. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A shrekben a transzvesztita pultos nőnek volt. :D
2016. okt. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne hidd azt, hogy ezzel egyedül vagy. :)

Az én hangomra mondták már, hogy olyan, mintha folyton orrhangom lenne. Meg hogy rekedtes... Pedig 21 éves lány vagyok. :) Úgysem tudsz változtatni rajta, így elkell fogadd, és gondolj arra, hogy legalább egyedi. ;)

2016. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A másik partnertől függ, hogy elfogad-e, vagy nem.
2016. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Hát...Valszeg igen...De azért felesleges tragédiaként is megélni...Inkább nézd úgy a dolgot,hogy "kisebb szépséghiba"...
2016. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy részletet picosongra és linkeld be ide. Anélkül értelmetlen a kérdés.
2016. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nos a problémám az, hogy nincs mikrofonom, maximum telefonnal tudnék ügyeskedni, ha tényleg van erre igény (ergya minőség várható).

Egyébként nem olyan a hangom, mint Verebes Istváné, nyugalom.:D Toldi Zsuzsi már telenyomta magát mindenféle teljesítményfokozóval, azért ilyen "fura" a hangja, és nem mélyebb az enyém az övénél, szerintem valamivel még magasabb is. Rekedt sem vagyok, de a kiabálás jól megy, illetve megvan az a tipikus búgása a hangomnak, ami a mélységgel együtt szokott járni.

Köszönöm a válaszokat!

2016. okt. 2. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!