Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nemi szelekció valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nemi szelekció valóban ennyire erőteljes jelenség manapság?

Figyelt kérdés

Egyre inkább azt tapasztalom, hogy tökéletes férfinak, vagy legalább is "tipikus" férfinak kell lenni ahhoz, hogy valaki sikeres legyen a nőknél. Persze ez fordítva is igaz, de a "rondább" férfiak gyakran maradnak társ nélkül. Tapasztalom azt is, hogy sok fiatal fiúnak már az egyetlen standard, hogy kigyúrja magát, legtöbb esetben el is hajtják a lányok azokat a fiúkat akik testileg nem felelnek meg az elvárásoknak. Persze idővel talán a korosodás előrehaladtával az emberi értékek válanak fontosabbá a külső alapján történő megítélés helyett, de sok fiatal élete megy tönkre a nemi szelekció miatt.


ti hogyan vélekedtek?



2016. aug. 6. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Így van, de azt is vedd észre, hogy egyrészt jól fogod érezni magad, nagyobb önbizalmad lesz kigyúrva, másrészt sportolni jó, komolyan. Jó érzés érezni, ahogy fejlődsz.

Fogd fel egy befektetésnek önmagadba.


Harmadrészt pedig mi és válogatunk és kigyúrva sokkal jobb puncikhoz juthatsz. Kell még más motiváció?


A belső értékek egy lejárt duma. Aki ma a humorával, intelligenciájával, eredetiségével házal, az nem humoros, intelligens vagy eredeti, hanem csúnya. Ez van, de nem nehéz alkalmazkodni.

2016. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

#1


Adolf Hitler legjobb tanítványát hallották.


Amúgy talán nem. Bár ki tudja, okádék ez a 21.század

2016. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Természetes, aki tele tömi magát szteroidokkal és minden más finomsággal, jó leterheli a szervezetét, az a menő. Talán előbb örököl utána a nő.
2016. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

talán ha a férfiak lesz@rnák a nők elvárásait és a saját életüket élnék, akkor nem lenne az.


De amíg egyesek pincsikutyába is lemennek egy kis punciért cserébe, addig nem kell ezen meglepődni.

2016. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Nagyon egyszerű, keress egy olyan lányt, aki hozzád hasonlóan gondolkodik, és úgy jöttök be egymásnak, ahogy vagytok. Értelmes, rendes fiúnak tűnsz, szóval nem lesz nehéz.


Az első válaszoló meg nagyon furcsákat ír. Mintha mindenki pontosan ugyanolyan kiváló belső értékekkel rendelkezne, csak vannak a kigyúrt humoros, hűséges, intelligens férfiak, és a vézna humoros, hűséges, intelligens férfiak. Nos, ez nem igaz. Rengeteg külső és belső tulajdonság van, jó és rossz egyaránt, és a mindegyikből alkotott kombináció létezik. A szép belső meg becsülendő.


A fő kérdésedre a válasz pedig annyi, hogy sajnos igen.

2016. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

2-es

Nem értem az utalást, de... köszi?


4-es

Épp azt mondom, hogy magad miatt sportolj, mert jó.

Az eleje nehéz, belátom, de idővel egyszerűen kívánni fogod. Az, hogy a nőkkel kapcsolatban megnő az önbizalmad és jobban fognak kívánni, csak mellékhatás.

2016. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Persze idővel talán a korosodás előrehaladtával az emberi értékek válanak fontosabbá a külső alapján történő megítélés helyett..."


Hát azért nem egészen van ez így. Minél nagyobb árat (az ár ez esetben elköteleződést jelent) követel meg egy nő, annál lejebb kell adnia a külsőt. Míg kötetlen ingyenszexre bármely jópasi kapható, ha komoly kapcsolatról van szó, netán házasságról és/vagy családalapításról, akkor nincs mese, csak olyan fickó jön képbe, akire korában ránézni sem volt hajlandó. Ilyenkor jön a "megváltoztam", meg "most már más értékek fontosak" dumák, de az igazság az, hogy a nők a legritkább esetben tudják csak ugyanazt a kaliberű pasast ilyen komoly kapcsolatra bírni, mint akivel fiatal korukban meg tudták dugatni magukat.

2016. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

én csupàn férfiatlannak tartom magam. korom ellenére gyerekes hangom van, a telefonban gyakran hisznek hölgynek. Az arcom is gyerekes, nem csúnyának, csak gyerekesnek tartom magam. 21 évesen egyszert nem smároltam lánnyal, nem flörtöltem, soha nem kezdeményeztem. Nem azért mert nem tudom mit kéne tennem, hanem azért mert nem tudom magam a külsőm miatt férfinak érezni...

ezek a szép erős fiúk meg mindent visznek

2016. aug. 6. 19:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja.
2016. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Akkor miért nem fogadod meg a tanácsom és kezdesz el gyúrni?

El nem hinnéd, hogy milyen gyorsan fogsz fejlődni és mit hoz ki belőled.

Arról nem is beszélve, hogy alacsonyan lehet a teszto szinted, amit javít a sport, a szex, a nagyobb izomzat és bizonyos táplálékkiegészítők.

Hidd el nekem, hogy sokkal jobb érzés lesz a saját bőrödben lenni, mintsem így sajnáltatni magad.

Up to you, tényleg, de vedd tudomásul, hogy te magad vagy az, aki a legkönnyebben segíthet rajtad.

2016. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!