Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as férfiak, nők! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiak, nők! Ti hogyan győzitek le a magányt vagy a rosszkedvet, esetleg depressziószerű érzést, ha kevés a barátotok, egyedül éltek lakásban vagy albérletben?

Figyelt kérdés
Ma nagyon rossz a hangulatom. Hiányzik a Párom, 2 hete szakítottunk. Egyedül vagyok albérletben egy kisvárosban, kevés itt a szórakozási lehetőség. Csak a munkahely köt ide. Édesanyám távolabb él. Haverok, barátok vagy Pesten, vagy Nyíregyházán vagy külföldön laknak. Sokan már családosak. Ma délután felerősödött a magány nemcsak a szakítás miatt, hanem az idő is borongós. Nagyon rossz a hangulatom, majdnem depresszió közeli. Ha nektek ez előjön, hogy kezelitek? Mit tesztek, hogy túllendüljetek a holtponton (nemcsak a rossz hangulaton, hanem pl szakításon is)? 32 F. Őszinte, korrekt válaszokat kérnék. Köszönöm.
2016. okt. 2. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak ennyi még nem tudna elkedvetleníteni, én ennél jóval halmozottabb "élvezeteket" kaptam az élettől, amiket most túl soknak érzek. Ha csak ennyi lenne, mint amit te írsz a kérdésedben, az lófütty...
2016. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekem is két hete lett vége, én néha átadom magam a melankóliának, és kicsit pityergek, néha meg amikor érzem hogy rám törne a szomorúság, akkor valami vidámabb zenét nyomok be, sütök palacsintát, jóbarátokat nézek, elmegyek futni...ilyesmik.:D


28N

2016. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kedves első, mik történtek melyek ettől sokkal rosszabbak? Kiöntöd egy kicsit a bánatod egy idegennek?
2016. okt. 2. 19:31
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

Sikeres vagyok a munkámban, ápolom a nagyon kevés barátommal a kapcsolatot, foglalkozom a hobbimmal, sportolok, és egyedül is csinálok olyan dolgokat, amiket szerettem párosan, például moziba, színházba megyek, utazom...


Igen, egyedül lakom, már kicsit több, mint 1 éve egyedül vagyok minden téren, szépen felépítettem újra magam, időbe tellett, de most nem panaszkodhatom.



Még nagyon új a szakítás, adj egy kis időt a gyásznak, aztán fel a padlóról, nem csak párosan lehet élvezni az életet.

2016. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok pár éve. Óvatosabb lettem, mert az előző (és egyetlen) kapcsolatomban sok különbözőség volt, és nem akarok megint így járni, és mást, vagy magamat hülyíteni. Persze nekem is gond a szabadnap, vagy a hétvége, és én egyedül nem vagyok el olyan jól, mint fiatalkoromban. Egy jó film, egy séta, vagy ehhez hasonlók nekem egy társsal érdekesek, egyedül valahogy gyászos. Szeretnék tartós kapcsolatot, de nehéz találni olyat, akivel kölcsönösen egyformák az elképzeléseink, ha pedig sok a kompromisszum az mindkét félnek megalázó. De a magány és a rosszkedv ellen nem tudok én sem mit tenni, ennél még egy rosszabb van (és ezen is túl vagyok), amikor az ember próbálkozik folyamatosan, de vagy elutasítják, vagy ő utasít el. Na olyankor egy bizonyos "mennyiség" után be lehet sokallni. Azon is érdemes elgondolkozni, hogy vajon reálisak-e az elképzelések egy párkapcsolatról, konfliktuskezelésről, vagy egyáltalán amilyen társat az ember szeretne, azzal biztosan jól működne-e a dolog, vagy csak azt hiszi, hogy működne. 37F
2016. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
"sütök palacsintát" --- tudsz palacsintát sütni? Te nem leszel sokáig magányos! :)
2016. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sajnos én egy túl fiatal nőbe botlottam, akit ezer meg ezer pasi környékez meg, mert nagyon szép. Elhittem, hogy őszinte és komoly kapcsolatot szeretnem mint én. Aztán mivel szép és megteheti, nem volt hajlandó kompromisszumokra a legkisebb nézeteltérés után már menekült más férfihoz. Én nagyon megkedveltem, ő ugye fiatalabb sok-sok évvel, még szórakozni akar. Ugye a legtöbb fiatal lány (társkeresőn ismerkedtünk meg)hiába írja le, hogy komoly, hazugságoktól mentes hosszú kapcsolatot akar, sajnos nem így gondolkodnak még. Vagyis a legtöbb nem. Csak ugye ezt jól hangzik így leírni.
2016. okt. 2. 20:01
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

akkor most már tudod, hogy 30+ évesen miért nem kezdünk húszas évei elején járó lánnyal... Mert még a kísérletezgetős időszakában van, mert élvezi, hogy csettintésre 5-en ugranak.



Most, hogy ezt megtanultad akár össze is kaphatod magad ahelyett, hogy itt a gyakorin síránkozol

2016. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, össze kellene kapnom magam. Egyelőre még nem megy. Kell pár hét ehhez.
2016. okt. 2. 20:18
 10/18 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem foglalkozom a témával, mert más hosszú ideje ez van:

"...majd beletörődsz hisz tudod semmi sem változik..." /Desperado: Ég Veled/

2016. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!