Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bonyolult?

Figyelt kérdés

Igazából van 1-2 pasi aki tetszik,de mind csak "azt" akarja ,pedig tök normális vagyok és nem vagyok csúnya és kövér sem.Az egyik túl messze lakik a másik épp költözik a 3. meg azt mondja hogy tetszem neki, de mégse hív el sehova..és mostanában csak olyanok nyomulnak akik nekem nem tetszenek,pedig ők komolyan gondolnák,de Én nem.

Nem értem mi lehet a probléma ..



2016. okt. 3. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nincs semmi probléma. Egyszerűen életednek egy olyan szakaszában vagy, amikor azok között a férfiak között, akik kezdeményeznek nálad, nincsen olyan, aki neked is tetszene. Előfordul az ilyen.
2016. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és te miért nem tudsz kezdeményezni azoknál akik bejönnének? miért vársz csak úgy hogy majd lesz valami?
2016. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért mert nem adom könnyen magam,kezdeményezzen a Férfi.egyebkent 22/L
2016. okt. 3. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem bonyolul eggyáltalán nem az. Az utolso hozzászolásod kicsit maradi mivel attol hogy te kezdeményezel nem leszel könnyen kaphato és a nők is kezdeményezhetnek ha akarnak valami. Ez a két dolog megfér egymás melett. Hát akkor keress valakit aki tetszik és nem csak azt akarja ha komolyat szeretnél esetleg ad esélyt olyannak is aki kevésbé jön be hátha találsz benne olyat ami megtetszik. Probálj ki sok tipust (megfelelő egésséges keretek között), hogy tanulhass belőle mi kell neked mi a minimum és a maximum.
2016. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem aki lány létére kizárja teljesen ,hogy ő kezdeményez az kizár rengetek lehetőséget, lehet köztük volna a legjobb is :)
2016. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van az is, ha te nem szeretnél kezdeményezni. Szíved joga. Ebben az esetben viszont a magánéleted gyakorlatilag azon múlik, hogy éppen ki kezdeményez nálad. Elég kiszolgáltatott helyzet, de ha neked megfelel így, akkor nincs más dolgod, mint türelmesen várni.
2016. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen,sajnos nem az Én világom ,hogy pl.ráírjak valakire,vagy elhívjak valakit..egyszerűen nem megy.

De azért köszönöm a válaszokat:)

2016. okt. 3. 17:32
 8/8 A felhasználó ***** válasza:
Kezdj gyűjteni macskatápra.
2016. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!