Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beteg vagyok, ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok, ha nem vagyok hajlandó átlagos nevű férfiakkal randizni?

Figyelt kérdés
A lentebbi kérdés ösztönzött, hogy kiírjam a "gondom", ami nekem igazából nem gond, csak sok fura pillantást kapok érte. Szóval én nem randizom ilyen srácokkal, akiknek ilyen neveik vannak, mint pl. Tamás, Péter, András, Máté, Gergő, Gábor, Laci, stb., értitek. Valamiért rettenetesen taszítanak ezek az átlagos nevek. Aki ilyen névvel próbálkozik nálam, azokat általában valami kamuindokkal lerázom, de egyesek szerint hülye vagyok, mert jóképű, normális srácokat is koptattam már le emiatt...
2016. okt. 3. 22:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Egeszsegedre.
2016. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Alehándró vagyok.. Kolompár Alehándró. Randi?
2016. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Romákkal se randizom, mindegy mi a nevük!
2016. okt. 3. 23:04
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor milyen nevu pasi kéne? XD ez amugy akkora hulyeseg amit ide leirtal:D
2016. okt. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

# 3

Jááj more hát én olaszh vagyók! Így jobb?

2016. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és a kerdesedre a valasz ..igen,beteg vagy.
2016. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy Gergő nevű fiú anyjaként mély megkönnyebbülést érzek. Van bajod de rokonok legalább nem leszünk. Tartsd meg ezt a "jó" szokásod, hogy ismeretleneket lényegtelen információk alapján diszkriminálsz!
2016. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%
Még jó, hogy ritka és különleges a nevem. Bár nem randiznék ilyen IQ Fighter nővel sem, az is biztos! :D
2016. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
32%
Mondd, hogy a Martinnal nincs bajod... Ne keljen felakasztanom magam...
2016. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Szerintem erről beszélgess valakivel. De tényleg.
2016. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!