Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bevennétek azt a tablettát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevennétek azt a tablettát ami örökre megszüntetné a párkeresés és a nők iránti vágyadat és nyugodtan élhetnéd a saját életed vidáman?

Figyelt kérdés

30f, még nem volt párkapcsolatom, ha lenne ilyen jobban tudnék a valódi céljaimra koncentrálni és nem a tehetetlenségemért vagy esetleges hibáimért emészteném magam nap mint nap.


Írjatok kort és tapasztalatot is és miért igen vagy nem ?


2016. okt. 3. 23:58
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Változtatna e valamit ha reverzibilis vagy irreverzibilis lenne a dolog?
2016. okt. 3. 23:59
 2/25 anonim ***** válasza:
64%

Apukám...

Neked a hülyeség elleni tablettát kellene kettesével szedni. :DDD

2016. okt. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
8%
most miért nem tudod élni a saját életedet? mi értelme emészteni magad?
2016. okt. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

2es nézz körül a netten hidd el nem én vagyok az első, aki ilyesmire rá keres. De sajnos csak kérdések vannak a netten a tekintetében, hogy mi is csökkenthetné ez a vágyat vagy irthatná ki... de komoly válasza senkinek sincs.


Most komolyan minek szenvedjek ha egyszer keresztül néznek rajtam a nők. Akkor már sokkal jobb lenne egyedül de boldogan élni, sőt ha kevesebbé lennék aktív ebben a kategóriában még több szabad időm lenne + a sok önemésztő vegetálást is lelehetne számitanii. A plusz szabad időben pedig élhetnék a hoobyjaimnak álmaimnak persze amibe nem tartoznak bele a nők (az életem megkeserítői).

2016. okt. 4. 00:05
 5/25 A kérdező kommentje:

3as mert egyszerűen miden üt azt látom, hogy az emberek párban vannak. Kollégáim sorra házasodnak stb.


Egyszerűen hiába akarok másra koncentrálni, mindig felébred bennem a vágy, hogy kellene valaki, persze mindig pofára esek és emésztem magam, hogy nem hiába teszek bármit állandóan kudarc a vége, de oly annyira, hogy teljesen keresztül néznek rajtam, jó formán ember számba se vesznek.

2016. okt. 4. 00:08
 6/25 anonim ***** válasza:
45%

Első kettő nem okos.. (Gondolom ők is hasonló cipőben járnak, csak így anonim módon viccet csinálva a dologból, próbálják nyalogatni a sebeiket.)

Szinte mindenkiben meg van a vágy a mélyebb emberi kapcsolatok felé, elvégre társas lények vagyunk. Amikor mégis egyedül kénytelen boldogulni az ember, az bizony okoz némi pszichológiai frusztrációt, lelki (esetenként fizikai) fájdalmakat. Teljesen jogos, hogy az ember ilyenkor elkezd fantáziálni azon, hogyan tudná ezeket a gyötrelmeket megszüntetni.


Nekem picit eltérő, de valamennyire hasonló problémám van.. és igen, boldogan bevenném azt a tablettát, ha az megváltoztatná az érzéseimet. Még akkor is, ha a hatás visszafordíthatatlan lenne.

26f

2016. okt. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
43%
Már rég bevettem volna. 3 éve legalább.
2016. okt. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%

Én már lassan magamtól is eljutok erre a szintre, varázstabletta nélkül is.

20/F

2016. okt. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%
Nem, hiszen ez pont a boldogságom-stabilitásom egyik alapkövét venné ki. Teljesen hülyeség lenne egy ilyen tabletta :]
2016. okt. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%
Már az baromsag, hogy az idod nagy reszet az onsajnalas teszi ki. 30 evesen nyilvan dolgozol. Annak idejen meg celul tuzted ki, hogy szakmat egyetemet tanulj. Jelen helyzetben nincs celod amivel lekothetned magad, ezert ragodsz a nokon. En is el-el jatsuok a gondolattal. Aztan kiverem magamnak es maris masra koncentralok. A lenyegre vagyis a celjaimra. 27
2016. okt. 4. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!