Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bevennétek azt a tablettát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevennétek azt a tablettát ami örökre megszüntetné a párkeresés és a nők iránti vágyadat és nyugodtan élhetnéd a saját életed vidáman?

Figyelt kérdés

30f, még nem volt párkapcsolatom, ha lenne ilyen jobban tudnék a valódi céljaimra koncentrálni és nem a tehetetlenségemért vagy esetleges hibáimért emészteném magam nap mint nap.


Írjatok kort és tapasztalatot is és miért igen vagy nem ?


2016. okt. 3. 23:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ha megvilágosodással ugyanezt érnéd el.
2016. okt. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
-H
2016. okt. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Ha nincs olyan tabletta, amitől jobban tudok kinézni, ez lenne az egyetlen megoldás, hogy boldog legyek.
2016. okt. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%

Ha rákeresnek egy ilyen tablettára, attól még nem jelenti azt, hogy komolyan is kell venni ezeket.

Nincs ilyen tabletta, kár benne reménykedni. Nekem is rossz, hogy még nem volt senkim (31 éves vagyok), de nem egy tablettában várom a csodát, hanem inkább teszek érte, hogy legyen. Tudod van egy olyan, hogy önfejlesztés és most nem a PUA és társaira gondolok, hanem reálisabb dolgokra - kummunikatívabbanak lenni, gyakorolni kell. Nem lesz belőlem házaló ügynök, vagy jó kereskedő, aki homokot ad el az araboknak, de magamnak mégis jobbat teszek.

2016. okt. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
34%

Mért szúrjak ki magammal még jobban?

Bevegyek egy önkiherélő tablettát hogy azután ki se tudjam verni?

Inkább bevetetném azzal a néhány ezer "hejjespasival" akik rajtam is simán átgázoltak hogy csak még egy nőt gerincre vághassanak én meg újra és újra mehettem haza - tök egyedül.

2016. okt. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Bevennem azt a tablettat en is. 28N
2016. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
49%
Én már bevettem,bár még nők iránti vágyam az van, lesz is,de nem fogok 0-24-ig azon keseregni,hogy miért nincs barátnőm. Vannak más dolgok,amik fontosabbak,mint siránkozni. A legfontosabb, hogy ketté kell választani a nők iránti vágyat s egyéb céljainkat. Majd még azért fogom tönkre tenni az egész életem,mert a kedves nők nem hajlandóak észrevenni engem, hogyne! Annyit nem ér egyik sem.
2016. okt. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
60%
tabletta nélkül is eljutottam erre a szintre kb 4 évvel ezelőtt.
2016. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem venném be, mert nem hatna.

Azért vágyom egy kapcsolatra, mert nagyon szeretném azt érezni, hogy valakivel kölcsönösen szeretjük egymást, lenne, akit mindig megölelhetek, megcsókolhatok, mondjuk erre még jó lenne a tabletta, viszont az is zavar, hogy a velem egy időseknek mind van kapcsolata, vagy már a házasságot tervezik, nekem meg semmi, na erre már nem létezne semmilyen szer, max úgy, ha szakítanak, és mindenki bevenné.

2016. okt. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Sokat voltam egyedül. Amikor lett valakim, pár hét/hónap után kiderült, hogy az is rossz választás volt, de eszembe sem jutott volna feladni ilyen formában azt, hogy hozzám való párt találjak. Nem volt könnyű nőként sem, egy olyan világban, ahol a férfiak nagy része csak megdugni akar, semmi mást, de nem adtam fel, próbálkoztam, és sikerült is. 30N
2016. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!