Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bevennétek azt a tablettát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevennétek azt a tablettát ami örökre megszüntetné a párkeresés és a nők iránti vágyadat és nyugodtan élhetnéd a saját életed vidáman?

Figyelt kérdés

30f, még nem volt párkapcsolatom, ha lenne ilyen jobban tudnék a valódi céljaimra koncentrálni és nem a tehetetlenségemért vagy esetleges hibáimért emészteném magam nap mint nap.


Írjatok kort és tapasztalatot is és miért igen vagy nem ?


2016. okt. 3. 23:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Bevenném. Bárcsak létezne.
2016. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
26%
Bevenném.
2016. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Hát asszem, egy átforgolódott éjszaka után én is kezdem elérni ezt a szintet, tabletta nélkül. De nem is a tabletta a lényeg, a kérdésben, hanem, hogy szeretnéd e ha nem kéne nemi és társaság utáni vágyakkal bajlódnod.


E kérdést az után írtam ki, mikor már a sokadik olyan lány viselkedett velem kőbunkón akitől nem vártam volna ezt (és ráadásul tipikusan az esetem volt, másképp nem lett volna épp ilyen hatással ha csak simán egy lány lett volna aki tetszik).


Valahogy beleuntan az egészbe. Olyan hülye érzés. De asszem jobb mint a vágy és tehetetlenség/ frusztráció érzése.

Most olyan unottságot érzek ha lányokra/nőkre gondolok, és valahogy nyögnek egy felégésleges púp érzete keringet közben.

Csak nagyon kicsit (hajszálnyit) keringet a társ utáni vágy vagy szexuális vágy érzete.

2016. okt. 4. 19:03
 24/25 anonim ***** válasza:
45%
Csak annyit fuznek meg hozza, hogy most meselte kollega hogy 26 evnyi hazassag utan valtak. Vagyonosztas, ertekek penzetetele stb. Hecehuca nyug az egesz. Mondjuk most ugy erzed a kapcsolatod idili, szep. De evek multan szopni fogsz. Ha csak nem az asszony volt a legfobb kenyerkereso, de az altalaban a ferfi.
2016. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Gábor19... ***** válasza:
Iggen!! Nekem főleg jól jönne mert szerelmes és egy picit romantikus természetű vagyok, de csúnya, nem túl okos srácként kizárt hogy barátnőm legyen. Nekem nagy megváltás lenne egy ilyen tabi.
2016. okt. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!