Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mit válaszolnátok annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit válaszolnátok annak a lánynak, aki azt mondaná nektek egy szórakozóhelyen, hogy "Ne haragudj, de nem állok szóba 180 cm alatti férfiakkal! "?

Figyelt kérdés
Szó nélkül tovább állnátok vagy lenne hozzá egy-két szavatok?
2016. okt. 4. 21:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg szó nélkül tovább állnék, biztos nem jutna eszembe semmi frappáns erre a pofátlan válaszra...
2016. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Kenzo Tenma ***** válasza:
89%
Megmondanám, hogy én 193 cm vagyok.
2016. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan 180 feletti vagyok, de ha tanúja lennék egy ilyen jelenetnek, biztos nem kezdenék azzal a lánnyal, aki ezt mondta, talán még pár megvető pillantást is vetnék az irányába :D
2016. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
31%
meg kérdezném mekkora a mell mert ha nincs legalább c akkor nem nő
2016. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Igazad van. Én is úgy gondolom, hogy bizonyos szint fölött az ember ne süllyedjen bizonyos szint alá. A tiédhez pedig már exkavátort kellene bérelnem.
2016. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Biztos találnék rajta valami szépséghiábát.
2016. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
64%
Én meg nem állok szóba 50 kg feletti lánnyal már ne is haragudj,szerintem olyan 360 fokot venne a csaj hogy csak úgy füstölne a táncparkett:)
2016. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
A szépségébe fölösleges belekötni, tudja magáról, hogy vonzó külsőre, hiszen azért szólítottad meg. Más ponton kell visszatámadni. Ha a külsejébe kötsz bele, akkor csak kinevet, hiszen pontosan tudja, hogy nem is a külseje a gáz, hanem a szövege, a hozzáállása.
2016. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
55%
Szintén szó nélkül továbblépnék én is. Engem nem hatnak meg túlságosan az ilyen felszínes kritériumtámasztások.
2016. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
83%
Megkérdezném miért ilyen szar a szemmértéke, amikor 191 cm vagyok? :)
2016. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!