Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mit válaszolnátok annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit válaszolnátok annak a lánynak, aki azt mondaná nektek egy szórakozóhelyen, hogy "Ne haragudj, de nem állok szóba 180 cm alatti férfiakkal! "?

Figyelt kérdés
Szó nélkül tovább állnátok vagy lenne hozzá egy-két szavatok?
2016. okt. 4. 21:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
7-es ugy erted hogy 180 fokos fordulatot :))
2016. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Na 180 fokot bocsánat az elírásért:)
2016. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen többször is, hogy a magasságom miatt utasítottak vissza, már nem szoktam visszaszólni semmit. Beletörődtem, hogy nem kellek a nőknek ilyen adottságokkal.
2016. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Látom a kilókkal gondok vannak:D
2016. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Gotland ***** válasza:
97%
"Nem ismerkedni akartam, csak szólni, hogy fika lóg az orrodból"
2016. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
83%
Megfejelném.
2016. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
92%
"Jó, hogy mondod! Én sem kezdek nőkkel 120-as IQ alatt. Ezek szerint nem egymást keressük."
2016. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
75%

#17

120? :O Ha 115 az iq-ja, még akkor is bőven az átlag felső tartományában van, és akkor esélyes, hogy igen jó beszélgetőpartner lehet, és nem is tenne olyan kijelentést, mint amit a kérdező ír. Szóval lejjebb kell vinni azt a számot vagy hússzal. :))


Érdekes egyébként ez a kérdés. Én szóba állok 180 centi alatti férfiakkal, de jószerivel csak afölöttiek találnak meg..

2016. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
83%
Felesleges visszavágni, mert ez a magasságkérdés egy olyan kényes téma, amit nem lehet kimagyarázni. Egy értelmes nő éppen ezért sem vetné a szemed elé ilyen stílusban, mert tudja, hogy ez önértékelési KO-t jelenthet. Inkább lenne valami "finomabb" kifogása. Visszavágni azért sem érdemes, mert akkor inkább tűnne erőltetettnek a szövegelés. A csaj is feltenné a kérdést, hogy akkor miért szólítottad le. És ebben a pillanatban már rég lépéshátrányban vagy és nagy a beégés veszélye. Inkább meg kell próbálni megtalálni azokat a lányokat, akik látszólag toleránsnak és normálisnak tűnnek. De ez is egy óriási lutri, mert sokszor olyan csajoktól kapod meg a flegma szöveget, akikről elképzelni sem tudtad volna (saját tapasztalatom több átlag alatti kinézetű csajjal). Az alacsony pasik helyzete kb. olyan, mint egy durva orosz rulett. A forgótárban 6-ból 5 meg van töltve és ha túléled, akkor jöhet a következő menet (rövid távú kapcsolat). Ha az is megvan, akkor elmondhatod, hogy egyike vagy azon kevés szerencsés alacsony pasinak, akiknek sikerült egy hosszú távú kapcsolat. Utóbbit azért is lényeges megemlíteni, mert senkinek ne legyen kétségei afelől, ha a csaj talál egy hasonló belső/külső tulajdonságú, de magasabb pasit, akkor a nagy szerelem egyből darabokra hullhat. A 171 centis, egyébként jól kereső és normális értékrendű bátyám 6 éves stabil kapcsolatát egy 185 centis szépfiúnak 2 hónap alatt sikerült tönkre vágnia, úgy hogy a felesége gyerekkel, mindennel együtt, amit megadott neki, lelépett és azt sem mondta, hogy "b**** meg".
2016. okt. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Megértelek. Ha egy héliumos lufi lenne az agyam helyén, ami felfelé húz, nekem is nehezemre esne alacsony emberekkel társalogni.
2016. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!