Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek 20 év feletti szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek 20 év feletti szűz lányokat?

Figyelt kérdés
Önként tartogatják magukat vagy csak így sikerült?
2016. okt. 5. 21:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Én ismerek párat. Nem tartogatják magukat senkinek, csak olyan magasak az elvárásaik, hogy lehetőleg senki ne felelhessen meg nekik.
2016. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
23 voltam, mikor elveszítettem, így jött össze, plusz nem vagyok r..bnc, hogy minden senkiházinak odaadjam magam, eljött a megfelelő pasi, akivel már 3 és fél év óta együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást.
2016. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
23%

Ismertem jó párat.

Rettenetesen félősek, önbizalom hiányosak, és konzervatívak voltak. Csak a nagyon nagyon közeli barátainak beszéltek a szexualitásukról, és olyan pasival szexeltek volna, akik benne vannak ebben a nagyon szűk baráti körben, de velük is csak 1 év passzívkodós unalmas szürke viselkedés után hajlandók megnyílni. Mindenki mással tabu...

de ez nem baj. Nyilván nem is akarnak szexelni, különben már rendszeresen csinálnák.

2016. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
Egyet ismerek. Vár az igazira. Kb. ennyi.
2016. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
12%
Tudtommal nem létező faj.
2016. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is szűz még. Próbál ismerkedni de valahogy nem akar összejönni. Vagy a pasi nem vonzódik hozzá vagy felőle nincs meg a szikra. Amikor volt olyan pasi, akivel jó lett volna kiderült, hogy van barátnője. Így mostanság a tanulásra koncentrál inkább. Majd jön a megfelelő pasi, ha jönnie kell :)
2016. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14%
Komolyan írok. Ismerek ilyeneket, de ők lényegében egytől egyig, hogy mondjam, nem éppen szép lányok. Tehát olyat, aki 20 év felett van és a srácok többsége szerint szép lány szűzben nem ismerek. Sem szűk, sem távoli ismerettségben. De ettől még lehet, hogy valahol tizesével vannak, de a volt gimis osztályomból, haverságból és az egyetemről ilyet nem tudok. Én egyébként nagyon értékelném, ha találhatnék egy ilyen lányt. Talán még az esküvőig is kivárnék vele. Sajnos olyant több tucatot is tudok akin már többen átmentek 20 éves korára. 22/F
2016. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mint a szél. Így járt szegény.
2016. okt. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
Szar helyzet. XD
2016. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
7-es, igen kíváncsi lettem, te vajon hogy nézhetsz ki!
2016. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!