Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek 20 év feletti szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek 20 év feletti szűz lányokat?

Figyelt kérdés
Önként tartogatják magukat vagy csak így sikerült?
2016. okt. 5. 21:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hogyne ismernék. Én is az vagyok és az egyik lány a baráti körömből (22, 21 évesek vagyunk). És az egyik közeli nagyon jó barátnőm is az, ő 25 éves, igaz mélyen vallásos lány. Ahhoz pedig csak annyit, hogy csak a ronda lányok szüzek 20 felett...Namármost speciel én kevés olyan gyönyörű lányt ismerek, mint a 25 éves barátnőm. Mi sem vagyunk csúnyák egyébként, sokak szerint kifejezetten szép, latinos kinézetű lányok :) A többieket nem tudom, de én fekszem le egy pasival sem, akibe nem vagyok szerelmes. Ha 30 éves leszek, mire megtalálom akkor annyi leszek és kész :) Nem adom fel!
2016. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Vallás miatt az megint más téma. Vannak akik a vallás miatt egy életre kolostorba vonulnak. Sőt olyanok is akik felrobbantják magukat. Egyébként én nem csodálom, hogy alig van 20 felett ilyen lány. Körülbelül 14 évesen már vannak akik elvesztik. 20-ig még van 6 évük. Egy középiskolányi idő alatt azért történik egy két dolog. Főleg azokkal a lányokkal történnek ilyen dolgok akik jól néznek ki. Ugye a fél középiskola csorgatja utánuk a nyálát, plusz azok akik nem az iskolában csorgatják hanem abban a néhányszor 10 buliban ahol megfordulnak 20 éves korukig. Ennyi srácból 6 év alatt azért szoktak tudni választani valakit maguknak. Tehát ennyi idős korára csoda, ha egy csinos lány érintetlen marad. A nem csinosak sem nagyon maradnak szűzen addigra. Persze akadnak, de 10-ből, ha talán 2.
2016. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!