Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek 20 év feletti szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek 20 év feletti szűz lányokat?

Figyelt kérdés
Önként tartogatják magukat vagy csak így sikerült?
2016. okt. 5. 21:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem átlagba simán beleférek. De nem tudom, hogy hogy jön ez ide, hogy én hogy nézek ki. Annak, hogy a környezetemben egyetlen szűz lányt sem ismerek akit kimondottan szépnek tart a környezetem számomra sehogy nem jön össze azzal, hogy én hogy nézek ki. Kinézhetek eszméletlen jó pasikén és igénytelenként is. Teljesen mindegy ez. A szép csajok 20 fölött errefelé már meg vannak dugva régen.
2016. okt. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
31%
Vegyünk egy alapot amin megpróbálok elindulni. Szépen felmentek Facebookra és megkeresitek A magyar lányok a legszebbek közösséget. Azért ezt mondom, mert itt sok magyar lány ilyen-olyan képe szerepel. Java részük 20 év feletti. Oldalt a nevüket és leírást is találni. Nagyon kis kivétellel mindet szépnek találom, ha van rajta smink, ha nincs. Namármost, próbáljátok azt hinni azokról a csajokról, hogy nem dugta még meg őket senki. Én nem tudom elképzelni.
2016. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%

Ritka mint a fehér holló, és akik szüzek, azok is ezek közül valamelyik miatt:

-Az igazira várnak, és ezért mindenkit pattintanak

-Irreális elvárásaik vannak (ez összefügg az előzővel többnyileg)

-aszexuálisak

-vallásosak

-nagyon introvertáltak, ami nem is lenne baj, csak ők meg nem tudom merre vannak.

2016. okt. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én pl. az vagyok. Régen kövér voltam és nagyon kevés volt az önbizalmam.
2016. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok.

Egyszerűen még nem találtam meg azt, akivel szeretném, hogy ez megtörténjen.

Ja, és nem tartom magam csúnyának (az ismerőseim se).

2016. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%

Ha nagyon szép, csinos és kedves lányról van szó, akkor azt tudom neked mondani, hogy 2 van egész Magyarországon.


De amúgy az átlagosból nagyon kevés van, aki szűz. Én is keresem a páromat, de nem adom fel. 20-25 év között biztos hogy szakításuk után bőven lehet válogatni majd. A mai lányok csak k....k, semmi több. Ez a rossz bennük.

2016. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%
Aki azt állítja itt, hogy 20 év felett jól kinéző lányokból szinte esélytelen, hogy szűzet találjon az ember az le van pontozva a francba. Gondolom a lepontozók temérdek ilyen lányt ismernek. Elárulnák, hogy hol lehet őket megtalálni? Igazán érdekelne. Azokat akiken 8-an végig mentek már tudom, hogy hol lehet találni. Kíváncsi lennék, hogy hol lehetnek a szép normális erkölcsű lányok.
2016. okt. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 AniPró ***** válasza:
31%
Furcsa, amikor már nem dühös leszek az olyan megjegyzésektől, hogy a "mai lányok mind k..k" hanem szomorú. Nem akarom kifejteni a szexualitással kapcsolatos nézeteimet, de a lényeg az, hogy amennyi csajjal egy srác lefeküdhet, ha akar, annyival feküdhet le egy csaj is, nem értem miért ez a nagy különbségtétel. És ne gyertek a lakatos, kulcsos példával fiúk, please XD Az meg, hogy egy csaj szűz-e ,nem fontos, mert az nem egy tulajdonság, hanem egy állapot, egy állapotot meg senki se szeressen bennem, mert az nem a részem, nem egy személyiségjegyem.
2016. okt. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 AniPró ***** válasza:
Utolsó hozzászóló. A normális, szép, és erkölcsös lányok otthon, az egyetemen, az egyetem kávézójában, vagy a könyvtárban vannak többnyire ahogy én tudom, úgyhogy hajrá XD (de azért ne törj be senki otthonába, a többi mehet :D )
2016. okt. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Bár csak igazad lenne, hogy ők ülnek itt a kávézóban és a könyvtárban.


Lehet, hogy vannak akik úgy gondolják, hogy egy nő is annyival fekszik össze ahánnyal akar. Rendben, elfogadom. De ettől ez még sokaknak nem fog tetszeni, főleg azoknak nem akik komolyabban terveznek. Hogy hinnéd el a pasidnak aki 80 nővel volt, hogy téged esetleg nem csal meg, mert akar egy 81-ediket is. Valahogy nekem sem jön be egy olyan csaj akin átment a fél város. Bár ilyen téren elnézőbbek a férfiakkal szemben. Egy nőtől nem vár ilyet szívesen senki.

2016. okt. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!