Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik -ismertek- olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik -ismertek- olyan lányt, aki nem iszik/dohányzik/bulizik/drogozik/prostituált hajlamú, valamint fontos neki, hogy nászéjszakájáig szűz maradjon? (folytatom)?

Figyelt kérdés

De emellett jól néz ki, szép, nyitott, stb. Ezt most azért írtam, hogy ne a csúnyácska, okostojás stílusra gondoljatok.


Tudom, hogy itt nem várhatok egy nagy kutatási eredményre, de még is kíváncsi vagyok, hogy az itt megforduló emberek mit gondolnak erről.


Mert én eddig nem találtam ilyen -nagyszerű- lányt. Úgy vágyok már arra, hogy megismerkedjek egy ilyen lánnyal, úgy érzem, így teljesedne be az életem, így lenne értelme az egésznek -ha megtalálnám a másik felemet (gondolom értelemszerű, hogy én így gondolkodok).


Légyszi, most ne arról szóljon a hozzászólások 98.99% -a, hogy milyen abnormális vagyok, stb, hanem arról, hogy ismertek e ilyen lányt és esetleg arról, hogy ő milyen ember.


Előre is köszönöm!


F


2012. ápr. 4. 22:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
100%
A nászéjszakáig szűz? Már nem ezt a világot éljük.
2012. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
90%
Tied lehet az összes frigid nő
2012. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 A kérdező kommentje:

Most ezen nem akarok vitázni.

Nézd ezt szimbolikus értelemben, stb.

:)

2012. ápr. 4. 22:14
 4/91 anonim ***** válasza:
91%

Nászéjszakáig szűz?

Hát a többi az még ok, de ez már... Durva!

Ja, amúgy ilyet max az apáca zárdában találsz... Vagy még ott sem xD

2012. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
100%
te is megfelelsz ezeknek a feltételeknek?
2012. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy erre majd sokan ráfognak harapni. :D

Engem így neveltek. Ez van, nem tudnék másképp élni a lelkiismeretem miatt. Nem hinném, hogy egyedül neveltek engem így a bolygón, remélem, hogy több ilyen "UFO" gondolkodású ember is van -ha így jobban tetszik.

Nem érzelmileg visszafojtott van itt szó, hanem bizonyos erkölcsi normatívákat betartó egyénekről. Lassan 18 leszek, és alig várom, hogy szexuális életet élhessek, szóval nem a szexualitás megvetéséről van szó. Mindenkinél jobban pártolom, csak ezen kereteken belül. :)

2012. ápr. 4. 22:18
 7/91 A kérdező kommentje:
Igen, úgy gondolom, hogy megfelelek.
2012. ápr. 4. 22:18
 8/91 anonim ***** válasza:
93%

Rám minden illik (bár a szépség relatív, de kaptam néhány pozitív visszajelzést, szóval csúnya tuti nem vagyok), de hogy szűz maradjak nászéjszakáig, ki van zárva...

Nem tudok igazi kapcsolatot szex nélkül elképzelni.

Az utolsó elvárásodat kivéve ezek nem nagy dolgok, sok lányra ráillenek szerintem.

23/N

2012. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
90%

Én értelek.Csakhogy, 18 éves vagy,gondolom nem volt még kapcsolatod,és nem tudod mivel jár együtt.

Szerintem felelőtlenség a házasságig nem szxelni,ugyanis hidd el nagyon fontos része egy kapcsolatnak a testiség!Ha valóban a másik feled keresed,akkor jobb ha előre tudod hogy nem csak lelkileg,de testileg is egy hullámhosszon vagytok.

Nem kell elsietni semmit,de szerintem ettől ne zárkózz el.

A többi meg,teljesen normális kritérium:)


Sok sikert!

2012. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:

Találtam ilyen lányt, de jobb lett volna, ha kimarad életemből..

Szóval már majdnem összejöttünk, több éve ismertem, osztálytársam volt, randizgattunk, jóra számítottam, elutaztam két hétre, erre hazaérek és facebookon látom, hogy kapcsolatban van, pedig előtte nem volt soha, és sejteted hogy nem velem.

Most szeptemberben megpróbáltam vele újra, de már nekem nem volt az igazi, azóta nem is beszéltem vele :S.

Szóval ha megtalálod akkor sem biztos hogy nyert ügyed van, tehát szerintem lejjebb kéne vinned az igényeidet.

17/f

2012. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!