Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testes kissé macis pasi vagyok, nagyon bejönnek a teltebb hölgyek is, de mind a vékonyabb mind a húsibb hölgyek elutasítanak, lehet ez azért van, mert a nőknek nem jönnek be a picit testesebb pasik?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre,hogy a teltkarcsúbb hölgyek is inkább a vékony focistaalkatú pasikra buknak,meg a gyúrós kopasz bőrfejű forma fenegyerekekre,egy kicsit testesebb pocakos pasinak esélyt sem adnak. 22 éves pasi vagyok,és még nem volt barátnőm, a múltkor édesanyámmal,és a húgommal,és a nővéremmel mentem színházba akkor is kinevetett pár 25körüli hölgy,azt mondták "a dagin milyen bénán áll a naci,és úgy fújja a szél szövetgatyó vasalt élét ,mint tengeri vihar esetén a vitorlát. Anyu meg a nővérem azt mondja ráérek még, de a barátaim sokszor lesajnálnak. Mi tévő legyek,hogy tetszek jobban a nőknek?

2016. okt. 5. 23:20
1 2
 1/19 anonim válasza:
58%
Egyrészt fogyj egy kicsit. Egészséged szempontjából is. Másrészt viszont nem a külsőn múlis az, hogy kinek mennyire jössz be :) engedd el magad, nyiss mások felé, mosolyogj :D és ne görcsölj rá erre az egész párkeresősdire. Ha valakit neked szán a sors akkor az úgy is rád talál :) nem kell semmit tenned érte
2016. okt. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván ezt mondták. Nem meseszerű.
2016. okt. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

A kissé macis embereket észre sem szokták venni.

Vagy szépítesz es mar a röhejesen kövér kategóriába tartozol, vagy nem a testalkatoddal van a baj es szerintem az utóbbi lesz a gond. Valószínűleg egy önbizalom hiányos infantilis gyerekember vagy aki esetlen általános társadalmi normák tekintetében is.

Ezek az emberek isugyanúgy kitűnnek a tömegből es könnyű viccet csinálni egy 180 centis 125 kgs pasibol, akinek olyan haja van amilyet az anyja által választott fodrász 20 éve csinál, totyog az anyja szoknyája után azt sem tudva mit tegyen merre menjen merre nézhet egyáltalán...

megjegyzem tekintélyes korfogat után kezd komikusan lógni a nadrág szára az ember lábai mellett, szóval nem igazán tudok dűlőre jutni, hogy mennyire lehetsz dagadék vagy mennyire más miatt van ez

2016. okt. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
[link] #1 #2 #3 Körülbelül ennyire vagyok mackós ,mint ez a fickó.
2016. okt. 6. 00:45
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Tudjuk, ki vagy, már láttuk a képeket.
2016. okt. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%

Én azt mondom: NE fogyj le!


Először is: mindenkinek más és más tetszik. Így biztos vagyok benne, hogy te is tetszel valakinek/másoknak. Ha ez most nem így van, majd így lesz :)


Első szabály: NE dőlj be a sok reklámagyú, médiafejű, kockásra ült és állt szeggű okostelefont simogató marhájának, akik az interneten egymást oltogatják és gorombáskodnak egymással.

Pusztán ezt teszik azért, mert silány lelkivilágúak, értékrendjük a földigiliszta szintje alatt lakozik mélyen, és semmiféle emberi érzelem már nem fedezhető fel bennük. Egymás szapulása, ócsárlása és mindez miért? Mert más valakinek a testalkata, mint az övé, vagy amit az ő rút feje és teste látni szeretne...


Hogy valaki a barom arcú baltás gyilkos bőrfejűekre bukna? Ezt meg ki mondta??


Szerintem sokan nem, vagy ha mégis, az a nőszemély erőst meg is érdemli :DDD


A 25 éves neveletlen bunkókkal a színházban pedig nem kell foglalkozni röhögcséljenek csak. (Egyébként semmi vicces nem volt benne amit mondtak.)


Járj el sokat, és egyedül. Programokra. Ne a net előtt ülj!

Az csak öl és butít...

2016. okt. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6 Nalunk az egyetemen menok ezek az arpadsavos kopaszok ,mindnek van csinos baratnoje a masik nyero tipus ez a focista frizuras kockas hasu sracok,minket meg erzekeny macikat mindig baratzonaba raknak a lanyok! Lehet,ha nem egyetemista vagy foiskolas lanyokkal kezdenek akkor jobban ossze jonne? A hugom aki sokszor vigasztal neki is ilyen kigyurt kopasz szkinhed a pasija,nagyon sok nonek bejonnek ezek a rossz fiuk! :(
2016. okt. 6. 08:00
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha olyan vagy, mint a képen, az teljesen rendben van! :) Akkor nem a külsőddel van baj. Lehet rossz nőkkel próbálkoztál vagy mással is gond van.

Én nem husi, hanem nagyon kövér nő vagyok és igen, be kell hogy valljam, hogy annyira nem voltam oda a macis pasikért. Inkább a vékony magas pasik vonzanak. Mit mondjak... Elég rajtam a súlyfelesleg, ha a pasin is van, azért az már fizikai akadályokat okozhat... ;)

Persze, a képen látható pasival semmi gond méretileg. :) Meg hát, te is husi lányokat említesz, nem bálnákat, mint én. :) Na, a másik meg, hogy amikor a belső értékeivel meghódított egy maci pasi, pozitívan csalódtam. ;)

2016. okt. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%
Nem egyetemre kéne járnod, hanem dolgoznod és sportolnod! Semmit sem tudsz az életről!
2016. okt. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, vannak nők, akiknek bejönnek az általad felsorolt stílusú férfiak, vannak, akiknek meg nem. Olyan nőt kell találnod, akinek TE felelsz meg.


Viszont a színházas sztoridon felszisszentem. Igen, bunkóságnak tartom, amit a lányok műveltek, de azért hadd jegyezzem meg, hogy magamban én is észreveszem, ha valakin látványosan rosszul áll az öltözéke. Ezzel nagyon, de nagyon sokat tudsz ártani a rólad alkotott összképen! Sokat számít, ha megtanulsz stílusosan, hozzád illően öltözködni.

A páromban többek között az fogott meg, hogy van egy teljesen egyszerű, hétköznapi stílusa, de kifejezetten jól áll neki. Soha nem láttam még olyan cuccban, ami rosszul állt volna rajta. Pedig nem költ sokat öltözködésre, semmi feltűnő nincs benne. Egyszerűen ami ruhája van, az jól áll neki, legyen az egy sima póló, vagy egy öltöny. Ennyi a titok.

2016. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!