Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testes kissé macis pasi vagyok, nagyon bejönnek a teltebb hölgyek is, de mind a vékonyabb mind a húsibb hölgyek elutasítanak, lehet ez azért van, mert a nőknek nem jönnek be a picit testesebb pasik?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre,hogy a teltkarcsúbb hölgyek is inkább a vékony focistaalkatú pasikra buknak,meg a gyúrós kopasz bőrfejű forma fenegyerekekre,egy kicsit testesebb pocakos pasinak esélyt sem adnak. 22 éves pasi vagyok,és még nem volt barátnőm, a múltkor édesanyámmal,és a húgommal,és a nővéremmel mentem színházba akkor is kinevetett pár 25körüli hölgy,azt mondták "a dagin milyen bénán áll a naci,és úgy fújja a szél szövetgatyó vasalt élét ,mint tengeri vihar esetén a vitorlát. Anyu meg a nővérem azt mondja ráérek még, de a barátaim sokszor lesajnálnak. Mi tévő legyek,hogy tetszek jobban a nőknek?

2016. okt. 5. 23:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!


Csak a tisztánlátás kedvéért, jó lenne arról a 'macis pocakról'egy kép! Az a pasi, akinek feltetted a képét nem igazán mackós (mondjuk úgy határeset).

Ilyenért nem röhögnek még a bunkók sem.

Egyébként tényleg csúnyán viselkedtek a lányok... őket minősíti.

A sport nagyon fontos, és - sajnos - számít a kondíció, a jó forma. A kidolgozott, formás test az egészséget és a szépséget egyben testesíti meg.

Gondolj a sportolókra v. az antik szobrokra!

Aki elhanyagolja a testét, nálam kissé igénytelen kategóriába tartozik - most nem a tisztálkodásra gondolok, mert az alap kell, hogy legyen. Az öltözködés, hajviselet is segíthet, de ne legyél hurkás meg macis 22 évesen, nem jön be.

Ha edzel, a bensőd kb. ugyanaz maradni, legfeljebb a külsőd új köntöst ölt, és még az önbizalmad is nő - jó esetben.

Nem lehetne, h. valaki úgy fogadjon el, hogy nem kell a plusz 10-40 kg-odat tolerálni? (Akkor még érthető, ha egy korosodó úr lennél 30 év házasság után, na de 22 évesen a felnőtt életed kezdetén?)

2016. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nők többsége nem azért jön össze valakivel, mert ilyen vagy olyan alkat. Persze, van ami tetszik, amit preferálok, de igazából az illető személyisége a lényeg.


Egy bizonytalan, félénk pasi nekem pl nem kéne. Mackós az jöhet, főleg ha jó a humorérzéke és kedves, nyílt szívű.

Fontos, hogy az alkatodnak megfelelően öltözz, és a sport sem árt,nem kell lefogyni, de legyen jó állóképességed. Kezdj bringázni, vagy úszni, elég az.


A te legfőbb bajod a bizonytalanság, érzem a soraidból. Ezen kéne dolgoznod.

2016. dec. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az ez alatti kérdés is az övé, 30 éves is volt már, a nagyi meg anya az utcán puszilgatják, és egyáltalán nem olyan, mint a linkelt kép, megkeresem, linkelem.
2017. febr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kicsit csiszolj a tagolásodon és tanulj meg öltözködni.Felregisztrálhatsz feederes oldalra vagy le is fogyhatsz.
2017. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami nagyon gyanús. Kizártnak tartom, hogy egy ilyen alkatú pasit random röhögjenek a huszonéves lányok...

Viszont, olvasva a soraid kirajzolódott előttem egy szánalmas, anyuci kedvence figura, aki két önálló lépést nem tud megtenni és a március 15 ünnepélyen hordott öltönyét hordja középiskola óta (persze, félő hogy csak egy troll vagy).

187 magas vagyok és 120kg. Egyszer sem röhögtek rajtam nyíltan lányok. Sőt, szórakozóhelyen volt már, hogy dekoratív nő kezdeményezett nálam, igaz ez 5 kilóval ezelőtt, de ez nem gondolnám, hogy sokat szoroz:D

Magabiztos vagyok, humoros és nem majomkodok feleslegesen. Azt gondolnám, hogy ez a kulcs. Na meg persze a szakáll!:D


24f

2017. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Tegyél a szádra lakatot a lábadra meg futócipőt.
2018. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hiszed vagy sem,tőled idősebb társkereső lányok/hölgyek közt olvastam , nekik mackós pasi kell, mert biztonságérzetet ad, jobb odabújni hozzá, cuki...Én nálad más bajra tippelnék.
2018. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szerintem nem nézzel ki rosszul, ha tényleg ilyen az alakod, formád
2018. máj. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A lányok inkább az öltözködéseden szórakoztak, nem az alkatodon. Ha egy pasi mackós alkat, akkor a sportos és ápolt külső különösen fontos, az élére vasalt nadrág nagyon keveseknek áll jól, egy nagyobb férfin általában a szára túl bő, felcsúszik, kiemeli a hasat. A stílusodon tudsz a legkönnyebben változtatni, azzal érdemes kezdeni. Az ápolt szakáll férfias, a kerek arcot kicsit határozottabbá teszi, kell egy modern, se túl rövid, se túl hosszú haj, slim fit vagy loose fit nadrág, sportos, de komolyan vehető cipő, sötétebb, jól szabott póló, pulcsi, esetleg ing. Ne legyen semmi túl szoros vagy bő. Ne lógjanak ki hosszú szőrszálak sehonnan. Minden színe menjen minden máshoz, kerüld a feltűnő mintákat, színeket. Ápold a bőröd, hajad, körmöd. Sportolj, ha nem fogysz tőle, akkor is pakol rád egy kis izmot, ha jó sportot választasz. Ha van vállad, vádlid, izom a karodon, de nincs tokád, melled, az már vonzó lehet. A nők nem csak egyféle férfihoz vonzódnak, de az ápolt és igényes megjelenés mindenképpen elvárás a mai világban.
2019. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!