Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok úgy videót küldeni a pasimnak, hogy utána letörölhessem?

Figyelt kérdés
Akár facebookon, vagy más oldalon. Intim videóról lenne szó, és nem szeretném elküldeni neki, mert azért sosem lehet tudni... Bármikor felrakhatja a netre. Csak felölteni valahová, ahol megnézheti, és utána letörlöm.
2016. okt. 6. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy. Nincs ilyen megoldás.
2016. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Mármint bármilyen tárhelyre felteszed, te le tudod törölni , de azt nem tudod megakadályozni, hogy ő ne tudja le menteni.
2016. okt. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2016. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rájöttem közben, hogyan tudom megoldani, de köszi azért.
2016. okt. 6. 11:29
 5/16 anonim ***** válasza:
Légy szíves nekünk is írd le a megoldást! Köszi!
2016. okt. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát fent vagyok egy társkeresőn, és ott lehet úgy feltölteni videót, hogy csak az láthatja, akinek engedélyt adsz a felkérésére, és onnan se képet, se videót nem lehet letölteni, mert az tiltva van, csak megnézni lehet. Love.hu amúgy.
2016. okt. 6. 11:44
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha csak nem vagy informatikus/hacker, akkor igen, mert nincs ilyen funkció, másolni sem lehet.
2016. okt. 6. 12:08
 8/16 anonim ***** válasza:

Egy biztos, amit egyszer felteszel, az ott is marad. Nem kell nagy tudomány, hogy azt, mások előbányásszák.

Olyan nincs, hogy amit én látok a gépemen, ne tudnám letölteni. Pedig, semmi gyakorlatom, tudásom hozzá.

2016. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell hozzá informatikusnak lenni, hogy le tudja szedni a netről.


Jótipp : Bármilyen képzrögzítő program. Kirakja teljes képernyőre és Fraps-al felveszi. Ennyi volt

2016. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Sem informatikusnak sem hackernek nem kell lennie ahhoz, hogy elmentse. Semmi más nem kell hozzá, csak egy olyan program, ami felveszi a monitoron történteket (video screen capture).

Ilyen programokkal tele az internet, de a Win10-nél a Windows + G billentyűk lenyomásával előjön a beépített Game DVR, amivel szintén felveheti a te ultra titkos videódat.


Ha tutira akarsz menni, akkor SEHOVA nem töltöd fel.


Egy informatikus

2016. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!