Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most dugni akar a pasi, vagy mit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most dugni akar a pasi, vagy mit?

Figyelt kérdés

Már ismerem egy ideje, de csak haverság van közöttünk. Bár már randiztunk egyszer májusban, de nem igazán volt meg az összhang.

Már jó ideje nem talál barátnőt, mert aki kellene neki, azok lepattintják. Erre mondtam neki legutóbb, hogy ez amiatt is van, mert senkinek sem ad esélyt. Pl. ha első randin nem tetszik neki valami, akkor rögtön lekoptatja a csajt, holott tudnia kellene, hogy első talin mindenki nagyon izgul... Vagy ha valaki érdeklődik iránta, törődik vele, azokkal kapásból nem foglalkozik...


Aztán elhívtam talizni, és egyből belement, örült is neki. Vajon most azért ment bele, mert nincs senkije, és szexben reménykedik, vagy baráti talira gondolt?


2016. okt. 6. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Dugni mindig akar. Ez alap.
2016. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos meg akar erőszakolni. Talán kérdezd meg tőle!
2016. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Már jó ideje nem talál barátnőt"-pasival ti mi a rákért foglalkoztok? Egyértelmű hogy az ilyenek becsavarodott szerencsétlen gyökerek!
2016. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, egy pasi fejében mindig ott motoszkál egy alkalmi d.gás lehetőségének reménye/gondolata...
2016. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megmondani, de mint már előttem is írták, egy pasi még ha eredetileg nem is tervezi, simán belemegy a dugásba, ha látja, hogy te is benn vagy. Az lejön, hogy elég válogatós a srác, neki komolyabban biztos csak a szuper csajok kellenek.


Na de a kérdés itt inkább az, hogy te mit akarsz? Hiszen te hívtad el, nem ő hívott el téged.

2016. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5: Külsőre neki nagyon sok lány tetszik, én is, csak kevés olyan van, akivel személyiségre hasonlóak.


Én barátkozni szeretnék vele.

2016. okt. 6. 15:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs férfi nő barátság! Ne barátkozz vele ha nem akarsz dugni!
2016. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs férfi-nő barátság, de itt a gyakorin mégis többeknek sikerült. Nem lehet tudni, hogy mire gondolt, az a lényeg, hogy Te mire gondolsz? Ha baráti taláira, akkor indulj úgy neki, ki fog derülni,hogy nála is így van-e. Ha nem, akkor legfeljebb elvesztettél egy barátot.
2016. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pff hát ja férfi női barátság nem nagyon létezik.
2016. okt. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!