Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Szerintetek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek tényleg nagyon ronda a fogsorom? Mennyi az esély, hogy van olyan lány, aki ezt elfogadja?

Figyelt kérdés

Még fiatal koromban (serdülőkor) kellett kezelni a felső fogsoromat, mert egy fogam rosszul nőtt ki, de a régi fogorvos tönkre vágta a fogsoromat, azzal, hogy foghúzás után a középvonal szépen elcsúszott. Arról nem is beszélve, hogy nem gondolt arra, hogy a bölcsességfogaim rossz szögben nőnek ki, amelyek később már megkésve lettek eltávolítva. Az utóbbi időben pedig az alsó fogsoromra hordtam fogszabályzót, ami szabályos lett, de mivel a felsőre akkor nem volt pénzem, így a két fogsor nem lett egyszerre kezelve, így már hiába rendezett az alsó fogsor, a mostani fogorvosom szerint a felsőn már nem lehet alakítani (húzás miatt). Pedig az volt a tervem, hogy amikor lesz pénzem, azt is rendbe teszem majd.

Jelenleg így néz ki: [link]

Hiába ápolom rendesen és fogfehérítőt is használok (bár utóbbi nem sokat használ), a középvonal nagyon el van tolva és borzasztó rondának látom. Éppen ezért nem is mosolygok szívesen.



2016. okt. 6. 22:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Ez egyáltalán nem ronda. Bár nekem lenne ilyen ronda :D
2016. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1: Lány vagy?
2016. okt. 6. 22:14
 3/23 anonim ***** válasza:
Igen, vagyis nő.
2016. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Kicsit tényleg ferde, de egyáltalán nem gáz. Ismerek olyat, akinek úgy néz ki a fogsora mint az erdő, és egy lány ismerősöm azt mondta rá hogy egyrészt igazából mindenki leszarja, másrészt hiába szabályozzák, utána ugyanúgy elmásznak a fogak.
2016. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Bár így néznének ki a fogaim... Látnád, milyen csálén állnak az enyémet... Torlódott pár, le is tört félig, stb.
2016. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem semmi baj nincs a fogsoroddal.


Mosolyogj nyugodtan! :-)


(Én is nő vagyok, ha ez szempont.)

2016. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Semmi baj nincs vele,elhiheted :)
2016. okt. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

?

Mi ezen a ronda? Esküszöm, nem értem.

2016. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#8: Szemből készült a kép, és azért feltűnő, hogy a első két metszőfog egyáltalán nem középen helyezkedik el. Természetesen nem akarok fotómodell lenni (nem is lehetnék), de akkor ezek szerint nem csúnya annyira és a legtöbb csajnak nem lenne probléma?
2016. okt. 6. 22:30
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez majdnem egy tökéletes fogsor ne hülyéskedj.
2016. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!