Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Szerintetek tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek tényleg nagyon ronda a fogsorom? Mennyi az esély, hogy van olyan lány, aki ezt elfogadja?

Figyelt kérdés

Még fiatal koromban (serdülőkor) kellett kezelni a felső fogsoromat, mert egy fogam rosszul nőtt ki, de a régi fogorvos tönkre vágta a fogsoromat, azzal, hogy foghúzás után a középvonal szépen elcsúszott. Arról nem is beszélve, hogy nem gondolt arra, hogy a bölcsességfogaim rossz szögben nőnek ki, amelyek később már megkésve lettek eltávolítva. Az utóbbi időben pedig az alsó fogsoromra hordtam fogszabályzót, ami szabályos lett, de mivel a felsőre akkor nem volt pénzem, így a két fogsor nem lett egyszerre kezelve, így már hiába rendezett az alsó fogsor, a mostani fogorvosom szerint a felsőn már nem lehet alakítani (húzás miatt). Pedig az volt a tervem, hogy amikor lesz pénzem, azt is rendbe teszem majd.

Jelenleg így néz ki: [link]

Hiába ápolom rendesen és fogfehérítőt is használok (bár utóbbi nem sokat használ), a középvonal nagyon el van tolva és borzasztó rondának látom. Éppen ezért nem is mosolygok szívesen.



2016. okt. 6. 22:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha Tom Cruise-nak nincs ilyen problémája a fogával, akkor nyugi, neked sem lesz, sokkal kevesebben látják és még kevesebbeket érdekel. Nem az van, hogy egyik elöl, másik hátul, csak kicsit ferdék, ez azért nem olyan tragédia. Ilyen is lehetne akár, tök sok embert ismerek, akinek hasonló a fogsora:

[link]


Azért a tied közel sem ilyen. Nyugodtan mosolyogj, semmi baj nincs a fogaiddal.

2016. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincsen a fogaiddal.
2016. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 RoseTyler ***** válasza:
91%

Soha ne legyen nagyobb problémád! :D De most komolyan, abszolút nem gáz.


Az én felső fogsoromban látnád a torlódást... Ha fényképeznek, nem is mosolygok teli pofával. Azon kívül nem szokott érdekelni, hogy nem állnak sorban a fogaim. Ez van, ezt kell szeretni. Anno a fogszabályzáshoz ki kellett volna húzni a kisőrlőimet, ezért inkább letettem róla. Inkább torlódjanak, mint hogy egészséges fogakat kihúzassak esztétikai célból.

2016. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Szep! Mosolyogj batran! Az amugy is vonzobb, mint a besavanyodott abrazat :)
2016. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

#11: Azért a második link elég durva.

De a véleményetek alapján akkor mégsem olyan csúnya, mint ahogy én látom. Akkor megfogadom a tanácsaitokat.

2016. okt. 6. 22:58
 16/23 anonim ***** válasza:
Haver semmi baj ezekkel nyugodtan vigyorogjál, mint a hülyék :D
2016. okt. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen rendben van. De miért mondta a fogorvosod, hogy a húzás miatt nem lehet rendbe tenni a felső fogsorodat?
2016. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Neked szép a fogsorod,hasonló helyzet,csak nekem az egyik szemfogam,még nagyon picit kiáll,és a kapafogam nem középen van,kicsit elcsúszva,jobbra,de hál istennek akkor látszik,mikor nagyon közelről nézik,a fogszabályzó levétele óta nagyon sokat mosolygok bátran és sokkal jobb:)

Úgyhogy nyugodj meg,mosolyogj szépen és bátran!

19/N

2016. okt. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem vészes.
2016. okt. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem is volt fogszabályzóm, mivel úgy előre volt a felső fogsorom az alsóhoz képest, hogy ha összecsuktam a fogorvos virsli ujja befért közé. Valaki írta, hogy elmászik. Nem, nem mászik el. Legalábbis 14 éve nem mászik el. Kérdező, te meg ne parázz, teljesen vállalható fogsorod van.
2016. okt. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!